WWE Monday Night RAW 25 czerwca 2018: Raport

Program rozpoczęli Kurt Angle i Baron Corbin. Generalny Manager czerwonej tygodniówki chce wyjaśnić kontrowersje wobec słów Paula Heymana odnośnie sytuacji z tytułem Universal. W pewnym momencie przerywa mu jednak Roman Reigns, a chwilę później przychodzi także Bobby Lashley. Dochodzi do wymiany zdań, obaj są pewni że pokonaliby Brocka Lesnara. Reigns zarzucił Lashley’owi m.in. odejście z WWE, by zrobić wielki impakt gdzie indziej (odniesienie do Impact Wrestling). Nagle jednak na rampie pojawiają się The Revival, którzy chcą otrzymać jeszcze jedną szansę walki z Reignsem i Lashleyem. Na takie starcie zezwolił Baron Corbin, a więc szykuje się nam ciekawy opener!

Tag Team Match
The Revival vs Roman Reigns & Bobby Lashley

Zwycięzcy: The Revival

Przed kolejnym pojedynkiem obejrzeliśmy proma Matta “Woken” Hardy’ego i Bray’a Wyatta a także członków drużyny B-Team, którzy postanowili sparodiować obecnych mistrzów.

Singles Match
Matt Hardy vs Curtis Axel

Zwycięzca: Curtis Axel

Na backstage’u, Kurt Angle ogłosił, że Bayley razem z Sashą Banks zawalczą dzisiaj z The Riott Squad. Jak się później okazało, Bayley i Sashę wsparła Ember Moon.

Tag Team Match
Authors of Pain vs Rex & Rich (lokalni zawodnicy)

Zwycięzcy: Authors of Pain

Po walce Titus Worldwide uratowali mniej doświadczonych kolegów przed brutalnym atakiem autorów bólu.

A, jeszcze dziś czeka nas starcie Braun Strowman & Kevin Owens vs Finn Balor & Baron Corbin!

Alexa Bliss i Mickie James świętują w ringu ostatnie zdobycie tytułu mistrzowskiego przez Bliss i naśmiewają się z Rondy Rousey oraz Nia’i Jax. Na promo te odpowiada Natalya, która dziś stanie do walki z mistrzynią a w jej narożniku stanie właśnie Nia.

Non Title Match
Alexa Bliss vs Natalya

Zwyciężczyni: Natalya

Six Women’s Tag Team Match
Sasha Banks, Bayley & Ember Moon vs The Riott Squad

Zwyciężczynie: The Riott Squad

Po walce, Bayley brutalnie zaatakowała Sashę Banks.

Następnie dojść miało do pojedynku No Way Jose z Mojo Rawleyem, jednak ten drugi stwierdził, że ktoś taki jak No Way Jose nie zasługuje na rewanż i szybko znokautował swojego oponenta.

Za kulisami, Kurt Angle oznajmia Bayley, że jeśli jeszcze raz zachowa się w ten sposób będzie musiała zostać zwolniona.

Tag Team Match
Braun Strowman & Kevin Owens vs Finn Balor & Baron Corbin

Zwycięzcy: Braun Strowman & Kevin Owens

Intercontinental Championship Match
Dolph Ziggler (c) vs Seth Rollins

Zwycięzca: Seth Rollins przez DQ

Po walce, Rollins został zaatakowany przez Zigglera i McIntyre’a, jednak pomógł mu Roman Reigns. W taki właśnie sposób zakończył się ten odcinek Monday Night RAW. Widzimy się na SmackDown.