WWE Monday Night RAW 1 lutego 2021: Raport

Pora na pierwszą tygodniówkę od WWE w lutym, a ponadto pierwszą na drodze do WrestleManii! To już dziś będziemy świadkami obron mistrzostwa Stanów Zjednoczonych, jak i tytułów Tag Team. Ponadto dowiemy się jakie plany może szykować Edge na największą galę w roku.

 

Show otwiera mistrz WWE, który informuje nas, że oficjalnie znajdujemy się na drodze do WrestleManii. Ponadto przypomina wydarzenia z zeszłego wieczoru. Gdy już miał przejść do walki wieczoru Royal Rumble, na arenie pojawił się Edge. Drew stwierdza, że ten zawsze był dla niego mentorem i wsparciem i nigdy nie sądził, że nadarzy się taka okazja. Kanadyjczyk jednak musi przekazać coś innego. Nie rozumie co nie tak jest ze Szkotem, że ten jeszcze zaatakował zwycięzcy wczorajszej gali. Nagle na arenie pojawia się Sheamus, który nie jest szczęśliwy z sukcesu Edge’a. Mimo zagrożenia, Kanadyjczyk nie postanawia wyjawić jeszcze swojej decyzji, jednak jest pewien jednego – na WrestleManii zostanie mistrzem. Niespodziewanie Sheamus zaatakował swojego byłego już przyjaciela.

 

United Stades Championship Match

Bobby Lashley vs. Riddle

Zwycięzca by DQ – Riddle

Do dyskwalifikacji doprowadził mistrz Stanów Zjednoczonych, który nie przerwał dźwigni, mimo trzymania przez Riddle’a lin.

 

Na zapleczu Randy Orton ma wiadomość do Edge’a. Nie sądził on, że możliwym jest, by ten powrócił do kwadratowego pierścienia. Ponadto gratuluje on mu wczorajszego zwycięstwa. Jest jednak jeden problem – Randy powiedział wszystkim, że Kanadyjczyk już nie wróci, przez jego wczorajszą wiktorię jednak ten wychodzi na głupca. Żmija zrobiła wiele, by Edge już nigdy nie pojawił się w ringu i dziś nie będzie inaczej, Orton sprawi, że tegoroczny zwycięzca Royal Rumble Matchu nie weźmie udziału w walce wieczoru WrestleManii.

Na zapleczu także Kofi rozmawia z Woodsem, próbuje on zrozumieć co obecnie dzieje się w głowie Mustafy Ali’ego, że ten obwinia go za jego niepowodzenia w 2019 roku.

Singles Match

Mustafa Ali vs. Xavier Woods

Zwycięzca – Xavier Woods

 

Pora na najnowszy epizod Miz TV, w którym to gospodarz wraz z Johnem Morrisonem omawia wydarzenia z Royal Rumble Matchu. Następnie zaprasza on swego dzisiejszego gościa, którym jest Bad Bunny. A-Lister pragnie przeprosić za to co uczynił wczoraj. Piosenkarz jednak nie jest aż taki skory do tego. Nie widzi on w swoim zachowaniu niczego nieodpowiedniego. Miz ma dla niego jednak propozycję – Grammy za Slammy. Liczy on na pomoc w wydaniu swojego własnego albumu. Bad Bunny jednak konsekwentnie odmawia, co powoduje irytację gospodarza. Nagle na Monday Night RAW debiutuje Damien Priest, który atakuje Miza.

Singles Match

Damien Priest vs. The Miz

Zwycięzca – Damien Priest

 

Tag Team Championship Match

Cedric Alexander & Shelton Benjamin vs. Lucha House Party

Zwycięzcy – Cedric Alexander & Shelton Benjamin

 

Na zapleczu Charlotte Flair czuje się źle z powodu tego co wydarzyło się wczorajszej nocy jednak wie co czeka Lacey w sytuacji, gdy te staną naprzeciw siebie w ringu.

Triple Threat Tag Team Match

Charlotte Flair & Asuka vs. Naomi & Lana vs. Mandy Rose & Dana Brooke

Zwycięzcy – Naomi & Lana

 

Na zapleczu Drew McIntyre nie rozumie dzisiejszego ataku Sheamusa. Uważa, że mistrostwo WWE nie jest warte straty ich przyjaźni. Jednak Szkot zapewnia, że stoczy z Irlandczykiem walkę o mistrzostwo.

 

Tag Team Match

Carlito & Jeff Hardy vs. Elias & Jackson Ryker

Zwycięzcy – Carlito & Jeff Hardy

 

Na zapleczu Edge jest podekscytowany wczorajszym zwycięstwem. To, co uczynił wczoraj z pewnością zapisze się na kartach historii. Jednak musi on się jeszcze zająć się sprawą z Randym, żeby móc wyjść z czystym sumieniem na walkę wieczoru podczas WrestleManii, by odzyskać tytuł, którego nigdy nie stracił. Kanadyjczyk zapowiada, że dziś kończy się jego historia z Ortonem.

 

Singles Match

Alexa Bliss vs. Nikki Cross

Zwycięzca – Alexa Bliss

 

Singles Match

Edge vs. Randy Orton

Zwycięzca – Edge

Podczas walki Randy został rozkojarzony przez Alexę.