WWE Monday Night RAW: 31/08/2015 – Raport

WWE Monday Night RAW #1162 – 31.08.2015
Amalie Arena – Tampa, Floryda
Komentatorzy – Michael Cole, John Bradshaw Layfield & Byron Saxton

RAW rozpoczyna Sting przy sporym pop-ie. The Icon przypomniał nam o walce z Triple H’em na WrestleManii 31, lecz teraz chcę skupić się na Rollinsie. Skorpion oznajmił, że Rollins nie jest tak dobry jak Hunter, i straci swój tytuł WWE World Heavyweight na Night Of Champions. Na WrestleManii HHH uścisnął dłoń z Stingiem, lecz Seth’a na to nie stać. Sting nazwał Rollinsa małym chłopcem, który żyje w swoim świecie, lecz on mu urządzi prawdziwą przejażdżkę po piekle.Na bastckstage’u Seth Rollins rozmawia ze Stephanie McMahon. Seth narzekał na Stinga i mówił, że nie jest on na poziomie legendy. Steph powiedziała mu, że Triple H jest na poziomie legendy, a Steph jeszcze nie, lecz potrzebuje na to trochę czasu. Rollins pyta co się stało z jego statuetką, a Stephanie odpowiedziała, że może zapytać dzisiaj Stinga co z nim zrobił.

Singles Match
Dolph Ziggler (w/ Lana) def. Ryback (w/ Summer Rae) by DQ
Podczas walki Ziggler’a zaatakowała Summer Rae, którą chwilę potem zaatakowała Lana.

Lana, Summer Rae, gif, WWE, RAW, wrestling
Alexander Rusev, gif, WWE, RAW, Reaction, wrestling

Na bastage’u Renee Young przeprowadziła krótki wywiad z Dolph’em Ziggler’em, który poszedł pod przysznic, a chwilę potem Summer Rae weszła do pokoju Ziggler’a.

Nikki Bella zaprezentowała “Bella Tron”, na którym pokazał się licznik, który odlicza czas do zostania najdłużej panującą mistrzynią Divas Nikki Belli.

Beat The Clock Challenge Match
Becky Lynch (w/ Paige & Charlotte) def. Alicia Fox (w/ Nikki Bella & Brie Bella)Ryback jest na backstage’u z Rich’em Brennan’em, z którym rozmawia o swoim Intercontinental Championship Match’u. Nagle z pokoju Ziggler’a wychodzi Summer Rae, którą widzimy z Dolph’em, który jest w samym ręczniku.

Intercontinental Championship Match
Ryback(c) def. The Big Show
Podczas walki The Miz, który siedział przy stole komentatorskim rozproszył Big Show’a.Ryback, Big Show, gif, WWE, RAW, Spine Buster, Botch, wrestling

Beat The Clock Challenge Match
Charlotte (w/ Becky Lynch & Paige) def. Brie Bella (w/ Alicia Fox & Nikki Bella)Renee Young na backstage’u rozmawia z The Dudley Boyz, którzy powiedzieli że są 2 powody, dlaczego wrócili. Pierwszym powodem jest to, że chcą zniszczyć stół wszystkimi po kolei, a drugim powodem są pasy mistrzowskie Tag Team. Bubba Ray mówi, że oni chcą zostać mistrzami Tag Team po raz dziesiąty i mówi, że rozwalą stół za pomocą The New Day.

Singles Match
Kevin Owens def. Cesaro


Na bastage’u Dolph Ziggler rozmawia z Laną, która chcę wyjaśnić całą sytuację z Summer Rae. Lana zapytała Ziggler’a, czy ta widziała go nago, lecz on powiedział, że do niczego nie doszło, a ona widziała go przez może 2 sekundy. Lana pokręciła głową i odeszła.

Singles Match
Braun Strowman (w/ The Wyatt Family) def. Dean Ambrose (w/ Roman Reigns) by DQ
Przed walką Bray Wyatt podziękował Siostrze Abigail za największy dar, którym jest The Black Sheep – Braun Strowman. Podczas walki Roman Reigns zaatakował Braun’a, który miał to gdzieś i dalej dominował. Dean Ambrose zaatakował go krzesełkiem, lecz Strowman wyrwał mu krzesełko, po czym wyrzucił i zaczął nim ciskać o matę. Reigns wykonał Uppercut, lecz Luke Harper wykonał na nim SuperKick. Strawman podduszał Dean’a i wykonał Yokosuka Cutter, a na koniec Bray Wyatt dodał Romanowi Sister Abigail.
Renee Young pyta Setha Rollinsa, czy odnalazł swój posąg z brązu, lecz ten odpowiada, że Sting ukradł tą statuetkę tylko dlatego, że nie ma szacunku do prawdziwych legend. Seth mówi, że dziś będzie żądał od Stingera, aby oddał mu posąg.

Beat The Clock Challenge Match
Paige (w/ Becky Lych & Charlotte) vs. Sasha Banks (w/ Naomi & Tamina) – Koniec Czasu
Po walce Team Bella pojawił się na stage’u, a na ekranie pojawił się “Bella Tron”.Na backstage’u Renee Young rozmawia z Laną o dzisiejszym incydencie i pokazuje wideo z rozmowy z Summer Rae. Summer powiedziała, że Dolph zaprosił ją do szatni, wziął prysznic i zdjął ręcznik, ale ona nic nie zrobiła, bo pomyślała o Rusev’ie. Lana odeszła i zaczęła płakać.

Non Title Tag Team Match
The Dudley Boyz def. The New Day
Przed walką The New Day wspominali czasy rodziny, oraz mówili o różnych wydarzeniach, po czym rozstawili stół na ringu i zaczęli chantować “Save the tables!”. Po walce D-Von poszedł po “specjalny” stół i chcięli wykonać 3D na Big E, lecz wyciągnął go Xavier Woods.


Xavier Woods, gif, WWE, RAW, wrestling

Bully Ray, Devon, Kofi Kingston, gif, WWE, RAW, Botch, wrestling

Na SmackDown odbędzie się MizTV z udziałem Dolph’a Ziggler’a i Lany.

Seth Rollins wychodzi i mówi, że chce dwie rzeczy: Sting ma cofnąć swoje komentarze na temat Triple H’a, a po drugie chce z powrotem swój pomnik. Mówi także, że pewnego dnia może stać się tak wspaniałą gwiazdą jak HHH, jednak jego pomnik jest symbolem jego doskonałości obecnie i statusu podwójnego mistrza. Rollins chce Stinga na arenie, jednak zamiast niego widzimy Stephanie McMahon, która sugeruje mu, aby się zatrzymał. Karze mu przestać mówić o jej mężu, na co mistrz WWE WHC zastanawia się co się działo, kiedy Hunter porównywał się do Rica Flaira. Seth Rollins oznajmia, że to jego czas, z kolei Stephanie mówi, że Sting siedzi już w głowie Rollinsa. Nagle przychodzi John Cena, który mówi, że nie może już patrzeć i słuchać jak bardzo Dyrekcja ufa Sethowi. Cena przywołuje Batistę i Randy’ego Ortona, a Rollinsa nazywa zwykłym nowym graczem, który tak naprawdę nie jest przyjacielem Dyrekcji. Lider Cenation jasno deklaruje, że chce rewanżu o pas Stanów Zjednoczonych na gali Night of Champions! Skoro Dyrekcja zadeklarowała, że każdy tytuł mistrzowski będzie na szali to i także mistrzostwo Stanów Zjednoczonych musi być bronione. Kiedy, Rollins szykował się już do odpowiedzi, Cena powiedział, że chce odpowiedź od Stephanie, ponieważ to ona jest tutaj prawdziwą twarzą. Stephanie niechętnie mówi „tak” co oznacza, że zatwierdza walkę! Rollins wygląda na niezadowolonego, a gdyby tego było mało, pojawia się Sting! RAW kończy się więc widokiem patrzącego ze złością Setha Rollinsa na stojących na stage’u Johna Cenę i Stinga.Stephanie McMahon, gif, WWE, RAW, wrestling