Gwiazda SmackDown powróci do swojego poprzedniego ringname’u?, Kane ujawnia, które walki z The Undertakerem są jego ulubionymi, UWAGA NA SPOILERY: Zmiana mistrza na RAW, Zaktualizowana karta walk na Survivor Series!

» Wygląda na to, że WWE SmackDown Superstar Murphy może odzyskać swoje imię. Były mistrz RAW Tag Team zaktualizował swój profil na Twitterze, zmieniając swoje imię z „Murphy” na „Buddy Murphy”, jednak oficjalny profil WWE Murphy’ego nie został jeszcze zaktualizowany. W lutym WWE usunęło „Buddy” z oficjalnego ringname’u Murphy’ego. Na początku tego roku Mustafa Ali, lider stajni Raw RETRIBUTION, również odzyskał swoje imię. WWE skróciło jego oficjalną nazwę do „Ali” w 2019 roku. Murphy i Seth Rollins zmierzą się w starciu No Holds Barred w ten piątek na SmackDown.

» WWE pożegna się z The Undertakerem pod koniec tego miesiąca i nie ma osoby, która dzieliłaby byłaby bardziej powiązana z Takerem niż jego brat Kane. Niezależnie od tego, czy są partnerami, czy przeciwnikami, The Undertaker i Kane mają 25-letnią relację, która sięga ich czasów pracy w Smoky Mountain Wrestling. Ale to nie tylko The Undertaker, który miał w tym czasie niezwykłą karierę, ale też Kane, który bez wątpienia jest nietuzinkową postacią i przyszłym Hall of Famerem. Kane’a zapytano o jego karierę i które walki są dla niego najbardziej wyjątkowe podczas wywiadu dla TV Insider.

Te dwa to pierwszy mecz WrestleManii [WrestleMania XIV] i mecz Inferno [na Unforgiven 1998]. Walka na WrestleManii 14 była wyjątkowa, ponieważ była to moja pierwsza WrestleMania. Być tam przeciwko The Undertakerowi w tym miejscu, ponieważ kulminacja tej fabuły była spełnieniem marzeń.

Undertaker w swojej karierze zmierzył się z wieloma potworami, a niektóre z nich zostały w WWE tylko przez krótki czas, jak Giant Gonzalez i Fake Undertaker. Wielu myślało, że postać Kane’a będzie podobna, ale Kane udowodnił, że ma moc.

Przejdźmy do następnego miesiąca i mamy mecz Inferno. Myślę, że wiele osób myślało, że mecz WrestleMania będzie końcem, jeśli chodzi o Kane’a i gdybym był w pobliżu przez jakiś czas, prawdopodobnie spadłbym w karcie. Następnie mamy to jeszcze większe widowisko na następnym pay-per-view w meczu Inferno. To był pierwszy raz, kiedy coś takiego zostało zrobione w WWE. Właściwie myślałem, że to jeden z naszych najlepszych meczów z technicznego punktu widzenia. Wybrałbym mecz Inferno jako fan, ale dla mnie emocjonalnie mecz WrestleMania był moim ulubionym.

Big Red Machine nie mógł wybrać lepszego rywala, który przedstawiłby go fanom WWE, niż The Undertaker. Ich feud trwał przez kilka miesięcy i zawierał różne winiety, które dodawały głębi historii. Kane’a zapytano, czy jest coś, do czego WWE nie był w stanie dotrzeć w związku z ich storylinem.

Jedną z rzeczy w WWE jest to, że wszystko porusza się tak szybko. Tylko ze względu na charakter federacji sprawy mogą leżeć na stole, ponieważ nie zawsze możesz nie spieszyć się i nadać wszystkiemu głębi. Wspominamy o tym w filmie dokumentalnym, ale są pewne rzeczy, którym chcieliśmy poświęcić więcej czasu. Niestety branża i natura bestii na to nie pozwala. Myślę, że ogólnie po prostu fakt, że Kane został wprowadzony na początku października 1997 r., a następnie do kwietnia 1998 r. na WrestleManii, w międzyczasie mieliśmy długą historię. Fakt, że byliśmy w stanie to zrobić i wypełnić to dobrą treścią i odejść od Kane kontra Undertaker i wrócić do tego później, rekompensował braki lub rozczarowanie, które moglibyśmy mieć w innym przypadku.

Kane i The Undertaker zawsze wydawali się przecinać ścieżki podczas przygotowań do ich walki na WrestleManii bez faktycznego udziału w tym samym meczu. Kane przypomniał sobie, jaki był jego ulubiony moment od przygotowań do debiutu na WrestleManii.

To było tuż przed Royal Rumble, gdzie Undertaker mierzył się z Shawnem Michaelsem w casket matchu. W końcu włożyłem Undertakera do trumny i podpaliłem. Tydzień wcześniej daliśmy sobie spokój z Undertakerem i Kane’em. DX atakował Undertakera w State College w Pensylwanii [na Raw]. Wygląda na to, że zamierzaliśmy odłożyć na bok nasze różnice i zjednoczyć się. Tłum był tak wciągnięty, że dostałem gęsiej skórki. Potem oczywiście nastąpiło wielkie skręcenie i następną rzeczą, którą wiesz, było to, że wyłączyłem Undertakera z akcji na kilka miesięcy. Możliwość zrobienia tego wszystkiego i poświęcenia czasu na tę historię, bez względu na to, co będzie później, to robiło pieniądze.

» Drew McIntyre został nowym mistrzem WWE. Podczas main eventu RAW pokonał on w  Randyego Ortona. To już drugie panowanie Drew z tytułem WWE. Wcześniej Orton pokonał McIntyre podczas Hell In a Cell 25 października. W związku ze zmianą tytułu McIntyre zmierzy się teraz z WWE Universal Champion Romanem Reignsem w nietytułowym meczu między mistrzem a mistrzem w niedzielnej walce podczas Survivor Series. Gala ta zostanie wyemitowana na żywo w tę niedzielę, 22 listopada, z The ThunderDome w Amway Center w Orlando na Florydzie.

A oto zaktualizowana karta walk na najbliższe PPV:

RAW vs. SmackDown
WWE Champion Drew McIntyre vs. WWE Universal Champion Roman Reigns

RAW vs. SmackDown
RAW Women’s Champion Asuka vs. SmackDown Women’s Champion Sasha Banks

RAW vs. SmackDown
WWE United States Champion Bobby Lashley vs. WWE Intercontinental Champion Sami Zayn

RAW vs. SmackDown
RAW Tag Team Champions The New Day vs. SmackDown Tag Team Champions The Street Profits

Men’s Traditional 5-on-5 Elimination Match
Team RAW (AJ Styles, Keith Lee, Sheamus, Braun Strowman, Riddle) vs. Team SmackDown (Kevin Owens, Jey Uso, Seth Rollins, King Baron Corbin, ???)

Women’s Traditional 5-on-5 Elimination Match
Team RAW (Team Captains: WWE Women’s Tag Team Champions Shayna Baszler and Nia Jax, Peyton Royce, Lacey Evans, Lana) vs. Team SmackDown (Bianca Belair, Ruby Riott, Liv Morgan, ???, ???)