Eric Bischoff neguje zachowanie Tony’ego Khana, Title Match zapowiedziany na najbliższe Impact Wrestling, Co wiemy po 1 rundzie turnieju Knockouts Tag Team Titles?

» Podczas najnowszego 83 Weeks Podcast, Eric Bischoff wypowiedział się na temat ubiegłotygodniowego Dynamite oraz podsycaniu ze strony Tony’ego Khana, który co chwilę na Twitterze ogłaszał nadchodzącą niespodziankę.
Jak się okazało po ośmiomiesięcznej nieobecności do AEW powrócił PAC, który przerwał main event i rozpoczął feud z Eddiem Kingstonem.

Nie stawiaj tak wysokich oczekiwań wobec niespodzianek! Nawet jeśli dostarczysz takową, ludzie mogą być zawiedzeni. Gdyby nie udało Ci się dostarczyć choćby odrobiny niespodzianki, to mogłoby to odwrócić się przeciwko tobie. Jeśli masz przygotowaną niespodziankę, to niech to będzie pieprzona niespodzianka! Nie zapowiadaj jej! Nie podjudzaj fanów, dobrze?

Tony wszystko robi bardzo dobrze oprócz tego. Nie udawaj osoby zdziwionej, gdy ujawniasz niespodziankę, o której już dawno wiedziałeś, to nie ma znaczenia. Często widzimy wywiady na ringu, na zapleczu, które są zbędne. Robimy je, ponieważ czujemy, że musimy je robić, zanim jakakolwiek historia się rozwinie. O ile jakość treści nie posuwa fabuły do przodu, jest to zbędny zabieg i strata czasu.

» W zeszłym tygodniu na Turning Point, „The Death Machine” Sami Callihan został pokonany przez Richa Swanna, który zachował Impact World Championship. Podczas najbliższego odcinka Impact Wrestling przeciwnikiem mistrza będzie Ken Shamrock.

Warto wspomnieć, że po ostatniej walce The Rascalz dla Impact Wrestling, Swann został zaatakowany przez Callihana oraz Shamrocka.

» Rozpoczęła się pierwsza runda turnieju Knockouts Tag Team Championship. Jako pierwsze w ringu stanęły Havok i Nevaeh vs Alisha Edwards i Tenille Dashwood. W trakcie walki mogliśmy obejrzeć wiele ciekawych akcji, jednakże ostatecznie do półfinału turnieju awans zapewniły sobie Havok oraz Nevaeh. W przyszłym tygodniu turniej będzie kontynuowany. Na obecną chwilę nie wiadomo, kto będzie rywalizował w kolejnym starciu, jednak wiemy, że Jordynne Grace znalazła tajemniczą partnerkę, której nazwiska nie chciała ujawnić.