Impact Wrestling No Surrender 2019: Zapowiedź

Już dzisiaj w nocy na The Brightside Music & Event Venue w Dayton w Ohio odbędzie się dwunasta w historii gala No Surrender. Tym razem jednakże tworzona będzie ona przy współpracy z niezależną federacją The Wrestling Revolver.

Wydarzenie transmitowane będzie na platformie Impact Plus. Widzowie zgromadzeni na hali oraz przed odbiornikami zobaczą siedem walk. Stawką dwóch z nich będą pasy mistrzowskie.

Impact No Surrender 2019
W walce wieczoru lider oVe i główny mistrz federacji Sami Callihan podejmie Richa Swanna. Swann prawo do walki o pas zyskał po spinowaniu Callihana w walce drużynowej podczas Impactu z 5 listopada.

 photo taya havok_zpsushkixbo.jpgW pojedynku o Mistrzostwo Knockouts będąca na szczycie Taya zmierzy się z Havok. Pretendentka jest jedyną aktywną członkinią rosteru, która nigdy nie przegrała z Valkyrie. Istotny wkład w to miał telewizyjny partner mistrzyni John E Bravo – przy jego udziale wcześniejsze starcia powyższej dwójki kończyły się korzystnie dla Tayi, a niekorzystnie dla Havok, najczęściej dyskwalifikacją.

 photo eddie ace impact_zpsxdqcs4mm.jpgKonflikt na gruncie prywatnym między Mistrzem Dywizji X Ace’em Austinem a Eddiem Edwardsem zakończony zostanie w Tables Matchu. Edwards postara się ukrócić podchody Austina w stronę żony Eddiego – Aishy – i wybić mu z głowy pomysł niezobowiązującego romansu.

 photo EKAX10zWwAAX8nV_zpsqnblwhv2.jpgBrian Cage, Moose, Acey Romero, Willie Mack i Madman Fulton spotkają się ze sobą w „Hoss Fight Scramble” Fatal 5 Way Matchu. Jego zwycięzca przybliży się do uzyskania statusu pretendenta do Mistrzostwa Świata IW.

 photo no surrwnder tag_zps5shj97fj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

oVe, czyli bracia Jake i Dave Crist staną w szranki z reprezentującymi Desi Hit Squad Mahabalą Shirą i Rohitem Raju oraz z częścią The Rascalz – Dezem i Wentzem. Będzie to Triple Threat Tag Team Match.

 photo rosemary rayne_zpswvi2rqgi.jpg

Madison Rayne i Rosemary spróbują zaistnieć po raz kolejny w dywizji kobiet i zbliżyć się do jej szczytu. Być może jedna z nich stanie się wkrótce kolejną, która otrzyma możliwość zepchnięcia Tayi z tronu.

 photo EJ_H966W4AEuYQB_zpsyess9qvg.jpg
Michael Elgin sprawdzi formę 35-letniego weterana Larry’ego D. Ostatnim razem Larry w Impact pojawił się na All Glory. Po tejże gali Ace Romero, z którym D się mierzył, otrzymał pełny kontrakt z federacją.

Pełna karta gali:
Sami Callihan (c.) vs. Rich Swann (Impact World Championship Match)
Taya Valkyrie (c.) vs. Havok (Impact Knockouts Championship Match)
Ace Austin vs. Eddie Edwards (Tables Match)
Madman Fulton vs. Brian Cage vs Moose vs. Acey Romero vs. Willie Mack (Fatal 5 Way Match)
Desi Hit Squad  vs. oVe vs. The Rascalz (Triple Threat Tag Team Match)
Madison Rayne vs. Rosemary
Michael Elgin vs. Larry D