Impact Wrestling 9 czerwca 2022: Raport

Poniżej wyniki oraz najważniejsze wydarzenia z ostatniego odcinku Impact Wrestling. Na walkę wieczoru zapowiedziano pojedynek six-man tag team: Eddie Edwards, Matt Taven i Mike Bennett vs Frankie Kazarian i Machine Guns Motor City

#1. Rosemary vs Tenille Dashwood — Zwycięzca: Rosemary

Po walce Tenille Dashwood i Madison Rayne spróbowały zaatakować Rosemary, ale Taya Valkyrie obroniła ją.

The Good Brothers są na farmie The Briscoes, wsiadają oni do swoich traktorów. Natrafiają na Papa Briscoe, który każe im wynieść się z jego farmy. „Dobrzy Bracia” przybyli tutaj, aby bić ludzi, a nie mogą znaleźć jego chłopców jak to komentują. Briscoes pojawiają się w swojej ciężarówce i rozpoczyna się brawl.

#2. PCO vs Steve Maclin — Zwycięzca: Steve Maclin

Wyglądało na to, że Maclin brutalnie zwichnął ramię PCO, ale były Mistrz ROH nadal walczył i nie pozwolił medykom się nim zająć. Wydaje się, że PCO potrafi sprawić, by wyglądało, jakby miał zwichnięte ramię, więc tak naprawdę nie był kontuzjowany.

Pojawia się Matt Morgan. Jest naprawdę dumny z tego, co zrobił w TNA. Pojawia się Vincent i mówi, iż został wskrzeszony kolejny duch z przeszłości TNA. Na Slammiversary to się skończy. Matt Morgan mówi, że nie widzi szans Honor No More.

#3. Josh Alexander vs Joe Doering — zwycięzca: Joe Doering przez DQ

Widzimy materiał filmowy z NJPW, pokazujący, że mistrz X Division, Ace Austin, oficjalnie dołączył do Bullet Clubu. Pobili także Alexa Zayne’a za kulisami.

Moose poluje na Sami’ego Callihana. Walczą w końcu na backstage’u. Po kilku minutach Callihan zamyka Moose’a w jednym z pokoi.

Wygląda na to, że Matt Cardona ma replikę tytułu Digital Media, ale jest ranny i dlatego przekazuje tytuł swojemu najlepszemu przyjacielowi. Brian Myers zmierzy się z Richem Swannem o prawdziwy tytuł na Slammiversary.

#4. Eddie Edwards, Matt Taven i Mike Bennett vs Frankie Kazarian i Machine Guns Motor City — zwycięzcy: Honor No More


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl