Impact Wrestling 2 czerwca 2022: Raport

Poniżej wyniki oraz najważniejsze wydarzenia z ostatniego odcinku Impact Wrestling. Na walkę wieczoru zapowiedziano pojedynek tag teamowy: Moose & Steve Maclin vs. PCO & W. Morrissey.

Match #1

Savannah Evans (w/ Tasha Steelz) vs. Mia Yim

Zwycięzca: Mia Yim

Shark Boy zachowuje się zbyt emocjonalnie jak na gust Eddiego Edwardsa, więc ten przygniata go do drzwi. TNA Original Chris Harris pojawia się znikąd i wyzywa Edwardsa na walkę, którą propozycję Edwards z przekonaniem akceptuje.

Match #2

Kenny King vs Blake Christian

Zwycięzca: Kenny King

Były wrestler AEW Jack Evans został dodany do walki Ultimate X na Slammiversary.

Match #3

Matthew Rehwoldt vs Rich Swann

Zwycięzca: Rich Swann

The Good Brothers są gotowi na starcie z The Briscoes. Karl Anderson mówi, że zdobędą tytuły tag team na Slammiversary. Gallows mówi, że jest siedmiokrotnym mistrzem tag team i wyprzedał areny na całym świecie, a także zdobywał złoto na każdym kontynencie.

Oboje panowie chwalą The Briscoes, ale ich osiągnięcia nie pasują do ich. Anderson mówi Gallowsowi, że ma prezent w postaci pakietu wideo. To top 10 ich najwspanialszych chwil w ringu. Co najmniej pięć z tych momentów to czas, w którym pokonali The Briscoes. Nie widzimy nr 1, ponieważ przerywają im mistrzowie tag team.

Jay Briscoe mówi im, że są naprawdę zabawnymi kolesiami, ale są też delikatni. Rożnica między nimi a The Briscoes polega na tym, że oni w przeciwieństwie do The Good Brothers niszczą każdą parę tag teamową bez przerwy. Anderson mówi, że zamierzali pokazać moment numer 1…, oczywiście był to czas, kiedy pokonali Briscoes. Jay mówi, że to ich problem i dlatego to oni mają tytuły, a nie The Good Brothers.

Na backstage’u, Violent by Design za zasłoną Josha Alexandra ukazani są po skończeniu wywiadu, a następnie Eric Young nazywa Alexandra trupem.

Match #4

Matt Taven & Mike Bennett vs. Heath & Rhino

Zwycięzcy: Matt Taven & Mike Bennett

Członkowie Honor No More ustawiają krzesło wokół kolana Rhino i atakują go. Szybko uciekają z ringu, gdy pojawiają się MCMG i Frankie Kazarian. Po przerwie Rhino zostaje zabrany karetką. Kazarian i MCMG chcą starcia z Honor No More.

Match #5

Moose & Steve Maclin vs. PCO & W. Morrissey

Zwycięzcy: Moose & Steve Maclin

Maclin przypiął W. Morrisseya w ostatniej jego walce w Impact. Moose wykonuje speara na PCO. Pojawia się Sami Callihan i atakuje Moose’a kijem bejsbolowym.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl