Alexa Bliss wyjawia kiedy wygaśnie jej kontrakt z WWE, COVID-19 przyczyną śmierci byłego wrestlera WWE

» Alexa Bliss niedawno wystąpiła w programie prowadzonym przez Marię Menounos. Wrestlerka wypowiedziała się na temat swojego aktualnego kontraktu z WWE oraz oświadczynach Ryana Cabrery.

Bliss wyjawiła, że jej kontrakt z WWE wygaśnie za około 3-3,5 roku.

Rozmawialiśmy o tym z Ryanem. Zobaczymy, kiedy wygaśnie mój kontrakt z WWE. To za jakieś 3, 3.5 roku! Jestem dobra, ale nie chcę mieć 45 lat i urodzić pierwsze dziecko!

Alexa, trzykrotna RAW Women’s Champion, dwukrotna SmackDown Women’s Champion oraz dwukrotna WWE Women’s Tag Team Champions została zapytana o najbardziej krępującą rzecz w byciu multi-title-championem.

RAW Women’s Championship i SmackDown Women’s Championship są masywniejsze niż Tag Team Championship. To takie żenujące. Kiedy przechodzisz przez TSA i twoja torba zapala się, jak choinka. Otwierasz torbę i pokazujesz, to wszystkim. W pewnym momencie moja torba nie mieściła się w schowku nad głową, więc musiałam ją mieć na kolanach! Po tym wydarzeniu zaczęłam nosić plecak Betsy Johnson, do którego tytuł pasuje idealnie.

Bliss obecnie pracuje na RAW tworząc storyline z Bray’em Wyattem. Czy oglądasz programy z lat 90, które pomogą Ci stać się postacią w segmentach Firefly Fun House?

Oglądałam The Big Comfy Couch. Obejrzałam ponownie ten długi zatytułowany serial Sing A Long With Silly Wen. Ona nosiła świńskie ogony, podobnie jak dziewczyna z The Big Comfy Couch. Na Nick Jr, oglądałam Blues Clues.

» Były talent WWE/WWF, Sylvano Sousa zmarł z powodu komplikacji związanych z COVID-19. Sousa współpracował z WWE w latach 70 oraz 80-tych odnosząc sukces jako wrestler midcardowy z (Kanady). Był także promotorem Atlantic Wrestling Federation, gdzie prowadził wydarzenia w New England z takimi gwiazdami, jak: Rick Martel, King Kong Bundy, czy Matt Bloom (Prince Albert).

W 2013 roku Sylvano został wprowadzony do New England Pro Wrestling Hall of Fame.

Poniżej przedstawiamy kilka materiałów wideo z występów Kanadyjczyka.