Roman Reigns dziękuje za wsparcie + Kto nowym mistrzem Universal?, Alicia Fox zastąpi Alexę Bliss na Evolution?, Czy Zeus zdecyduje się na powrót do wrestlingu?

» WWE Superstar Roman Reigns za pośrednictwem Twittera podziękował wszystkim za wsparcie po ogłoszeniu jakie padło na poniedziałkowym odcinku RAW odnośnie jego walki z białaczką. Tak więc nie wiadomo, kiedy wrestler będzie mógł powrócić do ringu. My jako redakcja MyWrestling życzymy byłemu WWE Universal Championowi szybkiego powrotu do zdrowia! Nowego mistrza Universal poznamy 2 listopada na evencie WWE Crown Jewel, który odbędzie się w Arabii Saudyjskiej. Myślicie, że Braun Strowman pokona Brocka Lesnara i zdobędzie upragnione mistrzostwo?

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź niedzielnej konfrontacji Mickie James i Alexy Bliss z WWE Hall of Famers Trish Stratus oraz Litą. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o drobnym urazie Alexy, którego nabawiła się na sobotnim live evencie w Hartford. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy wrestlerka będzie w stanie konkurować na niedzielnej gali PPV Evolution.

Bliss nie pojawiła się na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, lecz to nie przeszkodziło Trish oraz Licie na konfrontację z Mickie James oraz Alicią Fox.

» Aktor Thomas “Tiny” Lister Jr. (Zeus) wystąpi na evencie organizowanym przez federację WrestlePro, który odbędzie się 9 listopada w Rahway. Portal PWInsider.com informuje, że Zeus będzie miał okazję do nawiązania ringowej współpracy z kilkoma wrestlerami. Przed show odbędzie się spotkanie z gwiazdami takimi jak: Producent WWE Tyson Kidd, Norman Smiley, Barry Horowitz, Duke “The Dumpster” Droese, The Nasty Boys oraz Sunny. Warto przypomnieć, że Zeus pojawił się w WWE w 1989 roku, a następnie pracował dla kilku niezależnych organizacji używając ring name’u “Z-Gangsta”.