Dwie dodatkowe walki na Royal Rumble, Kilka uwag Adama Cole’a przed TakeOver, Maria Menounos obecna na gali Royal Rumble

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła dwa pojedynki, które odbędą się podczas kick offu poprzedzającego główną galę Royal Rumble. W pierwszym starciu The Revival zmierzą się z Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem, natomiast w drugiej walce obejrzymy Cruiserweight Superstars Kalisto, Gran Metalika i Lince’a Dorado, a ich rywalami będą TJP, Drew Gulak oraz Jack Gallagher.

» WWE NXT Superstar Adam Cole za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat Extreme Rules Matchu, w którym na dzisiejszym specjalnym odcinku TakeOver w Filadelfii zmierzy się z Aleisterem Blackiem:

» Jak się okazało Maria Menounos znajdzie się także przy ringu podczas historycznego Women’s Royal Rumble Matchu, który odbędzie się podczas jutrzejszej gali PPV Royal Rumble. Oprócz Marii swoją obecność przy ringu w loży komentatorskiej zapowiedziała komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon.

Znalezione obrazy dla zapytania Maria Menounos wwe