The Undertaker promuje Final Farewell – Dlaczego nie ogląda WWE?, Andrade dziękuje Zelinie za owocną współpracę, The Young Bucks wspominają pracę w WWE

» The Undertaker niedawno rozmawiał z Brianem Truittem z USA Today. W trakcie wywiadu doświadczony wrestler promował zbliżające się wydarzenia “Final Farewell” podczas PPV Survivor Series.

Mark Calaway jest tak zdenerwowany, że ledwo może postawić jedną stopę obok drugiej – przyznał Taker. To zupełnie nowa sprawa, ponieważ w brandzie są nowe postacie, nie ma już The American Dream Dusty’ego Rhodesa, czy Breta Harta. Od samego początku wiedziałem, jaką rolę chcę odgrywać. Chciałem być postacią wolno chodzącą. Podczas debiutu byłem podekscytowany i jak najszybciej chciałem dostać się do ringu, ale nie mogłem tego zrobić.

Przez ostatnie 30-lat byłeś częścią TV. Co lubisz oglądać?

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT 18/11/20 – Raport

Głównie sport. Uwielbiam boks, MMAT, football. Potrzebuję nowej serii. Uwielbiałem oglądać Dextera, Sons of Anarchy, czy Yellowstone. Prawdopodobnie nie tak wiele, jak powinienem oglądam nasz produkt haha. Myślę, że nie oglądam go zbyt często, ponieważ gdy go widzę, to wiem, że mógłbym tam być.

Do pewnego stopnia mogę usiąść i cieszyć się produktem. Ale często łapię się na tym, że rozmawiam z telewizorem. Trudno być zwykłym fanem, ponieważ chcę, aby każdy odniósł sukces i rozwinął swój potencjał. Właściwie, to mógłbyś się śmiać, gdybyś zobaczył mnie oglądającego wrestling. Prowadzę takie rozmowy, więc jestem pewien, że są one zabawne.

» WWE Superstar Andrade za pośrednictwem Twittera podziękował Zelinie Vega za współpracę, która była bardzo owocna i przyniosła sukces obu stronom. Andrade opublikował zdjęcie zrobione podczas tournee WWE po Ameryce Południowej. Takowa wycieczka odbyła się kilka lat temu. Na odpowiedź wrestlerki nie trzeba było długo czekać.

Dziękuję za wszystko @AndradeCienWWE pobyt z tobą będzie dla mnie jednym z najważniejszych wydarzeń w karierze. Zarówno zawodowo, jak i osobiście. Jesteś jednym z najlepszych na świecie, to był dla mnie zaszczyt. Te quiero mucho hermano #tranquilo.

Vega oraz Andrade swoją przygodę z NXT rozpoczęli w 2017 roku tworząc zgraną drużynę. Dzięki współpracy wrestler z Meksyku zdobył WWE NXT Title, a rok później dołączył ze swoją menadżerką na SmackDown. W 2019 roku przenieśli się na Monday Night RAW będąc częścią draftu. Niestety doszło do rozpadu drużyny, przez co Zelina została przeniesiona na SmackDown, a 13 listopada zwolniona przez firmę.

» Redaktor Wrestling Inc, Nick Hausman przeprowadził wywiad z AEW World Tag Team Champions The Young Bucks. Matt i Nick opowiedzieli historię ze spotkania z Martym Janettym, Shawnem Michaelsem oraz The Rockers.

To zabawne. Zaprzyjaźniliśmy się z Martym Janetty, a później zarezerwowaliśmy go na nasz niezależny program. On opowiadał dzikie historie wojenne, niektóre wydawały się nierealne. Wiedzieliśmy, że niektórzy wrestlerzy są zajebiści, mówią różne rzeczy, a my ich bawimy.

Pamiętam, jak zadzwonił do nas i powiedział, że słyszał o naszej dodatkowej pracy dla WWE. W porządku Marty przekazał tą informację Shawnowi Michaelsowi, który miał z nami porozmawiać. Nie wierzyliśmy, że to może się wydarzyć. Tak więc, gdy już byliśmy gotowi, to siedzieliśmy w kuchni i zobaczyliśmy te wszystkie wielkie gwiazdy. Wreszcie pojawił się Shawn Michaels, nasz bohater, który siedział przy jednym ze stolików razem z Jesse Hernandezem (sędzia działający dawniej w WWWF, a także promotor wrestlingu).

Jesse nas zauważył i zaprosił nas do siebie. To było tak surrealistycznie, ponieważ obaj znali nasze imiona. Faktycznie Marty przyszedł i porozmawiał z Shawnem o spotkaniu z nami, opisał jak wyglądamy.