The Undertaker komentuje swoją relację z Shawnem Michaelsem, Kto wiedział o ciąży Renee przed mistrzem AEW?, RKO w teledysku 2 Chainza

» Podczas 30-letniej przygody z profesjonalnym wrestlingiem The Undertaker miał wielu niesamowitych przeciwników, ale nikt nie był tak doskonały, jak Heartbreak Kid. Shawn Michaels wielokrotnie walczył z DeadManem począwszy od pierwszego Hell in a Cell matchu 1997 po WrestleManię w 2010 roku. W rozmowie z New York Post, Taker wyjawił, że nie przepadał za Michaelsem, kiedy pierwszy raz go spotkał i miał okazję przeprowadzić krótką rozmowę:

Na początku mojej kariery, kiedy był tam Shawn nie obchodził mi wcale. Uważałem go za aroganckiego małego psa. Biorąc, to pod uwagę, wciąż nie ma nikogo z kim wolałbym pracować na ringu niż on. Tak, jest bardzo dobry.

Michaels stał się jednym z najlepszych wykonawców zarówno w ringu, jak i poza nim, ale nie zawsze tak było. Wszyscy znają niesławną historię Montreal Screwjob, ale to nie wszystko. W drodze do WrestleManii 14, Michaels miał oddać WWF Title w walce z Stevem Austinem. Wiedząc jak często ego Shawna wpływało na wynik pojedynków, Taker stwierdził, że omal nie wziął sprawy w swoje ręce:

Shawn – wszyscy znają tę historię, w której miał oddać pas mistrzowski w ręce Steve’a. Shawn był po prostu sobą, więc nie wiedzieliśmy, czy faktycznie to zrobi. Moim zamiarem było upewnienie się, że tego wieczoru wszystkie sprawy zostały dopięte na ostatni guzik.

Po rozwiązaniu problemów Taker i Shawn stali się dobrymi przyjaciółmi:

Czułem się źle, ponieważ nasza relacja uległa zmianie. On zapytał mnie, czy faktycznie chciałem go pobić, ja miałem mętlik w głowie i odpowiedziałem, że to tylko plotka. Teraz Shawn jest zupełnie inną osobą, kocham go aż do śmierci. To jest cała historia. Siedziałem tam z rękami zaklejonymi taśmą, gotowy aby zrobić wszystko, co trzeba.

» Pierwszą osobą, która dowiedziała się o ciąży Renee Young była Bayley. Wrestlerka WWE przypadkowo otrzymała smsa od Renee, który miał dotrzeć do AEW World Championa Jona Moxley’a. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o uchyleniu rąbka tajemnicy przez mistrza AEW podczas Dynamite.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Dynamite 18 Listopada 2020: Wyniki

Renee na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, na które odpowiedziała Bayley oraz Tony Khan.

Czy jest lepszy sposób, w jaki świat dowiedział się o twojej ciąży, niż ten, w jaki ja się dowiedziałam? – Napisała Bayley.

Myślałam, że wysyłam wiadomość o ciąży do Jona. Właściwie, to wysłałam smsa do @itsBayleyWWE – odpowiedziała Renee.

Prezes AEW Tony Khan pogratulował Renee oraz Moxley’owi jednocześnie twierdząc, że była to najlepsza informacja, która pojawiła się na Dynamite.

Gratulacje @ReneePaquette i @JonMoxley!!! To najlepsza wiadomość, jaką kiedykolwiek przekazaliśmy na #AEWDynamite!!

» WWE RAW Superstar Randy Orton za pośrednictwem Twittera skomentował najnowszy teledysk rapera 2 Chainza, który wykonał RKO jednej ze swoich modelek. 2 Chainz wydał teledysk do swojego nowego singla “Toni”.

Widziałem nowy teledysk @2chainz z muzyką i moim finisherem ! #RKHoHoHo [Santa Claus emoji] #outtanowhere!

Viper udostępnił teledysk na swoich profilach społecznościowych oferując pomoc raperowi w promocji.

 

 

Właśnie zobaczyłem, że @2chainz wykorzystał mój finisher w swoim nowym teledysku #Toni. #RKHoHoHo zaproś mnie do kolejnego teledysku, a pomogę Ci z poprawną formą!

https://www.instagram.com/p/CHwmfe4gHMP/?utm_source=ig_web_copy_link