SPOILERY! Niesamowite wydarzenia podczas odcinka NXT TV, Debiut braci na AEW Dynamite, Byłe gwiazdy Impact i WWE w Inner Circle?

» Niespodziewanie podczas ostatniego odcinka WWE NXT do ringu powrócili WWE NXT Champion Finn Balor oraz The Undisputed Era.

Show rozpoczęliśmy od pojawienia się Balora, który przemówił do fanów po raz pierwszy od TakeOver 31, gdzie nabawił się urazu w starciu z Kylem O’Reillym. Balor zaznaczył, że aktualnie ma trzy płytki w szczęce mówiące o tym, że jest sukin*****. Jego dalsza wypowiedź została przerwana przez The Kings of NXT – Pat McAfee, Pete Dunne, NXT Tag Team Champions Oney Lorcan i Danny Burch.

McAfee chwalił się wyeliminowaniem The Undisputed Ery przez The King jednocześnie grożąc Balorowi, że umrze jeżeli nie przekaże tytułu mistrzowskiego w ręce jego grupy. Na reakcję mistrza nie czekaliśmy zbyt długo, gdyż stwierdził, że myszom łatwo się bawić, kiedy kota nie ma w pobliżu, ale wrócił i wyciągnie konsekwencje. Po tych słowach zgasły światła i pojawili się The Undisputed Era – Adam Cole, Kyle O’Reilly, Bobby Fish oraz Roderick Strong.

The Undisputed Era natychmiast ruszyła w kierunku The Kings i rozpoczął się brawl kończąc tygodniówkę NXT.

ZOBACZ TAKŻE >>> AEW Dynamite 18 Listopada 2020: Wyniki

Według nieoficjalnych źródeł podczas NXT TakeOver- WarGames 2020 odbędzie się ośmioosobowy tag team match z udziałem The Kings i The Undisputed Ery. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Finn Balor otrzymał zielone światło od personelu medycznego WWE, gdyż trzymał się z dala od brawlu.

» Podczas ostatniego odcinka AEW Dynamite w federacji zadebiutowała drużyna Top Flight (Daunte i Darius Martin), która zmierzyła się z AEW World Tag Team Champions The Young Bucks. Daunte i Darius są braćmi szkolonymi przez Kena Andersona (Mr. Kennedy) oraz Molly Holly. Po pojedynku team został zapytany o swoje odczucia po walce z Nickiem i Mattem:

Wydaje mi się, to surrealistyczne. To są faceci, na których patrzyliśmy przez ostatnie dziesięć lat, faceci na których się wychowaliśmy – powiedział Darius. To niesamowite uczucie, przebywać z nimi na ringu, mimo iż trwało to krótko. Wiem, że kiedyś odniesiemy zwycięstwo.

Warto nadmienić, że Daunte ma 21 lat, a jego brat 19.

» Były WCW / TNA / Impact Star Konnan pojawił się w trakcie pierwszej części wycieczki The Inner Circle do Las Vegas. Tego samego dnia w materiale pojawił się również były WWE Superstar Hornswoggle (Swoggle).

 

Po szalonej nocy, Chris Jericho spotkał Santanę w hotelu słysząc odgłosy płaczącego dziecka. Dwójka wrestlerów z ciekawości otworzyła drzwi do pokoju, z którego wydobywał się dźwięk i zauważyli Swoggle siedzącego na podłodze.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z wycieczki Inner Circle do Las Vegas:

The inner circle has arrived in las Vegas! : SquaredCircleWATCH: Hornswoggle Appears On AEW Dynamite As The Inner Circle Slays Las Vegas (VIDEO) | EWrestling

Chris Jericho Shares Photo of Inner Circle Hanging Out in Vegas | 411MANIA