WWE NXT 18/11/20 – Raport

Do ringu zmierza nowy North American Champion Leon Ruff gdy pokazano nagranie jego zeszłotygodniowego zdobycia mistrzostwa. Na arenie pojawia się Johnny Gargano karząc wyłączyć nagranie, mówi że Ruff był częścią planu Priesta mającym na celu go upokorzyć, jest zwykłym żartem i odzyska swój tytuł po czym uderza go forearm’em.

 

 

North American Championship Match

Leon Ruff (c) vs. Johnny Gargano

Na zakończenie Gargano wykonał dwukrotnie snake eyes w środkowy narożnik, gdy szykował się pod superkick na rampie pojawił się Damian Priest. Leon wykonał school boy wyliczając Johnny’ego do dwóch a następnie rebount lariat. Gargano uniknął senton bomb’u z narożnika wychodząc z superkick’iem i release powerbomb’em oraz One Final Beat (Slingshot DDT). 1…2…i…Priest wyciąga Ruffa z ringu za nogę i mówiąc “przepraszam dzieciaku” powala go forearm’em.

Zwycięzca przez DQ – Johnny Gargano

 

 

Zadowolony Cameron Grimes mówi że tydzień temu pokazał że nie boi się Dextera Lumisa, gdy zakrył mu oczy pokazał że Dexter jest zwykłym człowiekiem a on nikogo się nie boi i po dzisiejszej walce wybierze się prosto na księżyc.

 

 

 

Cameron Grimes vs. Dexter Lumis – Blindfold Match

 

Obaj zakładają worki na głowę i gdy Lumis stoi nieruchomo, Cameron próbuje znaleźć go po macku i uderza w narożnik, po chwili atakuje sędziego w narożniku i zauważa to gdy ściąga worek. Grimes próbuje wykonać Cave-In (Leaping Dbl Foot Stomp) lecz Lumis wykonuje unik i blokuje cios Grimesa który ściąga worek Dexterowi. Lumis rusza za Grimesem opuszczając ring lecz Cameron wspina się na siatkę przy barierkach uciekając na zaplecze.

 

Bez wyniku

 

 

William Regal rozmawia z Priestem w korytarzu upominając go na temat intrerwencji w walkę Gargano. Damian mówi że może za dobrze się bawił i trochę go poniosło ale to był tylko żart. Ruff podchodzi do Priesta pytając czy jest dla niego żartem, mówi do Regala że jeśli nie może obronić tytułu równie dobrze Regal może mu go odebrać. Priest przeprasza go i mówi że chodziło mu wyłącznie o to by Gargano nie zdobył tytułu po czym Ruff policzkuje Damiana mówiąc że nie jest niczyim żartem.

 

 

 

Candice LeRae i Indi Hartwell pokonały Kayden Carter and Kacy Catanzaro po tym jak LeRae wykonała Wicked Stepsister (Sufboard Curb Stomp) na Carter gdy Hartwell zatrzymała  Catenzaro big bootem przed przerwaniem pinu.

 

 

Kushida pokonał Arturo Ruasa zatrzymując próbę kneebara na bridging figure 4 pin.

 

 

McKenzie Mitchell prowadzi wywiad z Ember Moon i Toni Storm. Ember mówi że Dakota Kai jest jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek w NXT lecz używa Gonzalez jako wsparcia. Pora by obie dostały za swoje i dobrze będzie zrobić to u boku Toni Storm. Toni mówi że cieszy się że walczą razem ponieważ mają wspólny cel, obie padły ofiarą przewagi liczebnej i pora temu zaprzestać lecz jeśli chodzi o tytuł NXT kobiet może go mieć tylko jedna. Ember mówi żeby najpierw poradziły sobie dzisiaj a o tytuł będą martwić się później.

 

 

 

 

Ember Moon i Toni Storm pokonały Dakotę Kai i Raquel Gonzalez po tym jak Raquel popchnęła Toni na brzegu ringu w słupek narożnika, Ember Moon powaliła Gonzalez suicide dive’em, Kai przeciąga Storm na środek ringu po czym zostaje przypięta przez small package.

Po walce Indi Hartwell i Candice LeRae atakują Moon i Storm, wrzucają je do ringu gdzie Kai trafia Storm bicycle kick’iem. Następnie Moon oraz Storm otrzymują Single Arm Powerbomb od Gonzalez.

 

 

 

Pat McAfee, Oney Lorcan, Danny Burch, i Pete Dunne podjeżdżają do PC. Pat mówi że ma się dziś pojawić NXT Champion więc jest czterech gości ciekawych co ma do powiedzenia.

 

 

 

Timothy Thatcher vs. August Grey 

Pod koniec starcia Grey wyrywa się z próby straight ankle locka, po serii ciosów wychodzi z superkick’iem z brzegu ringu, Thatcher zatrzymuje crossbody z górnej liny uppercut’em, po butterfly powerslam’ie Thatcher zapina gilotynę zmuszając Greya do poddania.

Zwycięzca przez przypięcie – Timothy Thatcher.

 

Po walce Timothy pochyla się nad Augustem mówiąc że to była kolejna lekcja – nie podejmuj walki z kimś kogo nie możesz pokonać. Thatcher ponownie zapina gilotynę na Grey’u po czym pojawia się Tomaso Ciampa. Thatcher mówi że nie ma z nim problemu i odchodzi.

 

 

Gdy Ciampa udaje się na zaplecze McKenzie Mitchell pyta go o konfrontację z Thatcherem, Tomaso mówi że wydaje się to oczywiste że chce walczyć z Thatcherem.

 

 

 

Gdy do ringu zmierzał Damian Priest został zaatakowany przez Gargano, po krótkim brawl’u pojawił się Leon Ruff wykonując dropkick na Priest’cie i ranę na Gargano w Damiana stojącego na brzegu ringu, Leon unika big boota od Priesta i ponownie posyła na niego Johnny’ego po czym wyrzuca Gargano back drop’em. Gdfy Ruff zauważa że Priest i Gargano podnoszą się i wracają do ringu ucieka na rampę wznosząc w górę pas.

 

 

 

Pokazano ujęcie Boa konfrontującego się przy ringu z tajemniczym Azjatą. Pokazano Regala podchodzącego do drzwi Boa pytając go czemu nie wrócił do treningów w PC i nie odzywał się od tygodnia. Boa powiedział że nie wróci i zaczął notorycznie powtarzać “ona nadchodzi”, Regal mówi że Xia jest nieobecna od dwóch tygodni po czym Boa mówi że Xii nie będzie i ona nadchodzi zamykając drzwi Regalowi.

 

 

 

Regal napotyka wychodzącego Leona Ruffa z PC pytając czy ma pojęcie co robi. Ruff mówi że wszyscy myślą że jest żartem więc puentą będzie zmierzenie się z Priestem i Gargano.

 

 

 

Io Shirai obroniła NXT Women’s  Championship przeciw Rhei Ripley po tym jak wykonała sunset flip na powerbomb w stół komentatorski a następnie Moonsalut Z Narożnika w plecy wracającej do ringu Ripley.

 

 

 

 

Chwilę po tym jak Io celebrowała zwycięstwo w ringu pojawił się NXT Champion Finn Balor który gratuluje Shirai i mówi że ostatnim razem gdy był w ringu obronił tytuł ze złamaną szczęką.

McAfee z Lorcanem,Burchem i Dunne’em pojawiają się na rampie. Pat mówi że “Książe” brzmi bardziej jak “księżniczka”. Gdy Balor siorbał steki przez słomkę ze swoją odrutowaną szczęką przez ostatnie tygodnie oni zdominowali NXT i to teraz ich dom. Pat chwali się jak zdominowali Mavericka, Daina, Breezango i Undisputed Erę. jeśli Finn szanuje ten biznes ,tytuł i Irlandię zrzeknie się tytułu dla grupy która zdominowała ten brand od góry do dołu albo skończy jak pozostali.

Balor mówi że łatwo mówić myszą gdy kota nie ma w domu ale kot właśnie wrócił i coś że sobą przytargał. Gaśnie światło po czym na rampie pojawia się Undisputed Era. Brawl między nimi a grupą McAfee wokół ringu kończy galę.