Ważne ogłoszenie Samiego Zayna, Kolejna wrestlerka NXT na RAW lub SmackDown?, Bonusowy odcinek “Undertaker: The Last Ride, Debiut programu R’Trutha

» WWE Superstar Sami Zayn za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że udało mu się otworzyć drugą mobilną klinikę, która działa w Syrii. Jak wiadomo Sami prowadzi organizację charytatywną “Sami For Syria”, która pomaga obywatelom potrzebującym opieki medycznej.

Cześć wszystkim tutaj Sami Zayn. Wiem, że minął jakiś czas, odkąd wielu z was mnie widziało, ale jestem tutaj z kilkoma świetnymi wiadomościami w odniesieniu do naszej kampanii “Sami For Syria”. Jak niektórzy z Was pamiętają w 2019 roku działał nasz jeden mobile clinic. Postanowiliśmy uruchomić naszą drugą mobilną klinikę, w celu zapewnienie opieki medycznej mieszkańcom w Syrii. W okresie świątecznym udało nam się osiągnąć cel finansowy, więc jestem podekscytowany i mogę się podzielić informacją o mobilnej jednostce medycznej, która została zakupiona i przekształcona. Tak więc mobilna klinika jest już uruchomiona. Nie muszę dodawać, że jestem zafascynowany tą wiadomością. Z tego, co wiem, obecnie klinikę odwiedza 126 pacjentów dziennie.

» W ostatnim czasie wiele gwiazd WWE NXT przeniosło się do głównego rosteru. Tutaj warto przytoczyć takie nazwiska, jak Matt Riddle, Bianca Belair, czy Austin Theory. Według The Wrestling Observer Newsletter na początku 2020 roku do main rosteru została również przeniesiona Vanessa Borne, ale nie została ona jeszcze wykorzystana w telewizji. To wyjaśnia jej nieobecność w telewizji WWE NXT, gdzie pewnego momentu odgrywała jedną z ważniejszych ról.

ZOBACZ TAKŻE >>> NJPW Dominion 2020: Wyniki

Według raportu sytuacja wrestlerki nieco przypomina tą, która miała miejsce w przypadku Riddicka Mossa, kiedy wspomniany wrestler został przeniesiony do głównego rosteru po podpisaniu nowego kontraktu. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany wobec zawodniczki mają oficjele WWE. Warto jednak przypomnieć, że Vanessa do firmy dołączyła w 2015 roku wcześniej przechodząc przez szkolenie w Knokx Pro Entertainment przez Gangrela i Rikishiego.

» WWE Network News wyjawiło, że bonusowy odcinek “Undertaker: The Last Ride” pojawi się w sieci 19 lipca pod nazwą “Undertaker: The Last Ride – Tales From The Deadman”. Na obecną chwilę nie znamy żadnych informacji dotyczących głównej treści materiału, ale według Network News będzie to materiał dotyczący krótkich historii z udziałem Takera, które nie pojawiły się w poprzedzających odcinkach.

» 14 lipca w sieci WWE Network pojawi się “The R-Truth Game Show“. Pierwszymi uczestnikami programu prowadzonego przez doświadczonego wrestlera będą Alexa Bliss oraz Sheamus. Zadaniem duetu będzie odpowiadanie na pytania dotyczące ciekawostek wybranych przez gospodarza. Z powodu trwającej pandemii koronawirusa rozmowa zostanie przeprowadzona za pośrednictwem czatu wideo.