Rodzice Lany z COVID-19 – informuje wrestlerka, Mandy Rose i jej drobne rady, Kacy Catanzaro opowiada o przerwie i powrocie do NXT

» WWE Woman Lana za pośrednictwem swojego oficjalnego kanału na YouTubie wyjawiła, że zarówno jej matka, jak i ojciec otrzymali pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Lana stwierdziła, że jej matka od przez 24 godziny była podpięta do mechanizmu, który umożliwiał jej odpowiednie oddychanie. Aktualnie przebywa poza oddziałem intensywnej terapii.

Więc moja mama ma się znacznie lepiej. Przez ponad 24 godziny była “bez tlenu”. To niesamowite, dziękuję Wam za wszystkie modlitwy oraz pozytywne myśli płynące od wszystkich. Miała pozytywny wynik i ciężko jej się oddycha. Teraz nie ma jej na OIOM-ie. Znajduje się w pokoju hotelowym, ponieważ znacznie lepiej się czuje. Lekarze powiedzieli jej, że jeszcze nie jest zdrowa i powinna o siebie zadbać. Dziękuję Wam bardzo.

Mój tata ma się o wiele lepiej. Jest już 15 dzień, przez tydzień nie mógł wstać z łóżka. W ubiegłym tygodniu wyglądał jakby był astmatykiem, tak jak moja mama. Mój tata był tak słaby, nie mógł wstać z łóżka. Myślał, że to zwykła alergia na pyłki, ale okazało się inaczej. Rada do wszystkich. Musicie być bardzo ostrożni, mój tata ma się coraz lepiej. Dziękuję Wam za pozytywną energię oraz płynące modlitwy.

» W ostatnim czasie WWE Women Mandy Rose za pośrednictwem Instagrama udostępniła nową sesję zdjęciową stworzoną we współpracy z Lee LHGFX Photography. Wrestlerka podzieliła się pewną radą na temat pozytywności, która brzmi następująco:

ZOBACZ TAKŻE >>> Ważne ogłoszenie Samiego Zayna, Kolejna wrestlerka NXT na RAW lub SmackDown?, Bonusowy odcinek „Undertaker: The Last Ride, Debiut programu R’Trutha

Każdego dnia szukaj czegoś pozytywnego, nawet jeśli w niektórych dniach będziesz musiał wyglądać trochę twardziej.

W ostatnim czasie Mandy prowadziła bardzo ważny feud z Sonyą Deville, czyli dawną tag team partnerką. Ten konflikt nawiązał się tuż przed galą PPV Money in the Bank, na której to Otis został posiadaczem walizki Money in the Bank. W prawdziwym życiu Mandy oraz Sonya prowadzą sklep, który nazywa się Damandyz Donutz.

» Kacy Catanzaro wystąpiła gościnnie w ostatnim odcinku WWE The Bump, w którym wypowiedziała się na temat swoich ostatnich występów w WWE NXT oraz przerwy związanej z pandemią koronawirusa:

No cóż, po prostu wchodzimy i wychodzimy. To coś szalonego. Zapomniałam, że wróciłam, ponieważ tak wiele się wydarzyło. To było niesamowite. Pamiętam, że był to kobiecy Battle Royal, ekscytujące doznanie. Miałam własny theme song, a fani nie wiedzieli, że wrócę. Podczas tej kwarantanny byłam nieco przygnębiona. To był trudny czas, ale dało mi wiele możliwości. Mogłam popracować nad rzeczami, które są dla mnie bardzo ważne – wewnątrz, jak i na zewnątrz ringu. Fajnie było móc mieć trochę dodatkowego czasu. Mogę wrócić na ring.