The Miz opowiada o zmianie po WrestleManii 27, Booker T chwali Ortona i WWE Championa, Cesaro i dream match z The New Day

» WWE Superstar The Miz wystąpił w podcaście Busted Open, w którym stwierdził, że jego kariera po WrestleManii 27 znacząco się zmieniła, ponieważ bardziej skupiał się na pomaganiu młodszym wrestlerom.

Czułem, że to zaczyna iść w inną stronę. Kiedy przegrałem walkę z Johnem Ceną o WWE Championship, nastąpiła pewnego rodzaju zmiana i zauważyłem, dokąd to zmierza. Miałem zamiar rozwijania nowych talentów, ponieważ byłem wykorzystywany w ten sposób w przeszłości. Wystarczył rok, aby zrobić ze mnie taką, a nie inną osobę. Teraz nadszedł czas, abym to ja przeszkolił innych wrestlerów, więc upewniłem się, że posiadam należyte doświadczenie. W taki sposób zacząłem szkolenie innych. Zajęło mi, to trochę czasu.

» WWE Hall of Famer Booker T wystąpił gościnnie w podcaście Coreya Gravesa, w którym wypowiedział się na temat obecnego produktu WWE oraz trzech wrestlerów najlepiej rozwijających się w firmie:

Drew to jedyny facet, który wzniósł się na wyższy poziom. Wiele osób zastanawia się nad tym, czy chcą siedzieć w erze Drew McIntyre’a. Ja spoglądam w jego stronę, a także Randy’ego Ortona. Materiały promujące w wykonaniu Vipera były niesamowite, rozmawialiśmy o tym wcześniej. Nie musisz starać się o akceptację, po prostu to się dzieje. To kilku facetów, którzy wzięli na swoje barki federację i otrzymali swój moment.

» WWE Superstar Cesaro wyjawił, że jego ulubionym pojedynkiem podczas pobytu w WWE był tag team match z The New Day. Odbył się on w 2015 roku podczas gali PPV Extreme Rules.

Często pytają mnie, jaki był mój ulubiony pojedynek. Zawsze odpowiadam, że nie mogę wybrać jednego. Miałem możliwość uczestniczenia w wielu pojedynkach, które były wyjątkowe z tego, czy innego powodu, więc wiele dla mnie znaczyły. To jeden z nich.