Rusev potwierdza “MAM COVID-19”, Dasha Gonzalez o kulisach odejścia z WWE i pracy w AEW, Samoa Joe vs CM Punk na kanale ROH

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o ważnym ogłoszeniu Lany. Wrestlerka WWE ujawniła, że zarówno jej mama, jak i tata otrzymali pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Były WWE Superstar Rusev, a personalnie mąż Lany potwierdził na Twitchu, że również otrzymał pozytywny wynik na obecność COVID-19:

Otrzymałem pozytywny wynik na obecność COVID-19. Jestem absolutnie pewien. Tak, otrzymałem telefon od lekarza.

Warto wspomnieć, że w kwietniu Bułgar został zwolniony przez WWE z powodu cięć budżetowych wynikających z rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa.

» Dasha Gonzalez wystąpiła gościnnie w podcaście prowadzonym przez Chrisa Jericho. Dasha wypowiedziała się na temat zwolnienia z WWE oraz dobrego kontaktu z Brandi Rhodes, co pozwoliło jej na pracę w AEW.

Pamiętam, że jak zostałam zwolniona, to napisałam wiadomość do Brandi – Hej chciałam tylko powiedzieć, że nie jestem już w WWE. Dowiedziałam się, że w tej chwili nikogo nie poszukują, ale jeśli rozpoczną się nagrania telewizyjne, to może się zmienić. Wszystko, to wydarzyło się w swoim czasie. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Brandi pomogła mi znaleźć swoje nowe miejsce w środowisku wrestlingowym.

» Federacja Ring of Honor uzyskała liczbę 500 tysięcy subskrybentów na swoim oficjalnym kanale na YouTubie. W związku z tym na ich kanale pojawił się materiał z pojedynku Samoa Joe oraz CM Punka. Ta dwójka miała za sobą bardzo interesującą trylogię rozpoczynającą się w 2004 roku.

ZOBACZ TAKŻE >>> The Miz opowiada o zmianie po WrestleManii 27, Booker T chwali Ortona i WWE Championa, Cesaro i dream match z The New Day