CM Punk odrzucił propozycję AEW na rzecz WWE?, Dragon Lee oraz RUSH zwolnieni przez CMLL

0

» Jakiś czas temu CM Punk udzielił wywiadu dla ESPN, gdzie skomentował zainteresowanie jego osobą ze strony AEW. Powiedział wtedy:

„Wiem, że AEW bardzo często mówi o mnie. Jeśli napiszę do Matta Jacksona – Hej, dzisiaj wieczorem zrobiliście świetny program. Po mojej wiadomości w jakiś sposób Tony Khan powiedział wszystkim, że ma ze mną świetny kontakt. W przeszłości rozmawialiśmy na temat mojej obecności w AEW, ale nic z tego nie wyszło. Ostatnią rzeczą, jaką otrzymałem był sms od Codyego i nawet nie wiedziałem w jaki sposób mam na niego odpowiedzieć. Jestem trudną osobą i jeśli ktoś chce robić ze mną interesy, to powinien się ze mną spotkać/porozmawiać, a nie wysyłać smsy. To nie jest dobry sposób na mnie”.

Warto zaznaczyć, że były wrestler WWE pojawił się w tym tygodniu w Fox Studios, gdzie brał udział w tryoutach na prowadzącego programu WWE Backstage. Obecnymi gospodarzami są: Renee Young oraz Booker T, a premiera show będzie miała miejsce we wtorek 5 listopada o godzinie 1 w nocy czasu polskiego.

» Dragon Lee oraz RUSH rozstali się z federacją CMLL z powodu nieprzestrzegania wytycznych programowych/firmowych. Nie podano dokładnego powodu zwolnienia Dragona Lee, jednak sporą rolę odegrał jego udział w PWG Battle of Los Angeles, gdzie się zjawił, mimo zakazu. Natomiast RUSH pojawił się na wczorajszej gali ROH Death Before Dishonor, gdzie pokonał Matta Tavena, dzięki czemu został nowym ROH World Championem.