Aktualizacja zdrowia byłego wrestlera WWE, Tenille Dashwood mistrzynią Knockouts?, Nowi mistrzowie po ROH Death Before Dishonor

» Ostatnio na naszej stronie internetowej pojawiła się informacja dotycząca byłego wrestlera WWE & WCW Samu Anoa’i, który pomyślnie przeszedł przeszczep wątroby. Jego syn, czyli Lance Anoa’i za pośrednictwem Twittera skomentował stan zdrowia:

“Więc po około 13,5 godziny mój tata pomyślnie przeszedł przeszczep wątroby. Doktor był bardzo zadowolony z przebiegu operacji! Mój tata zmaga się z bardzo dużym bólem! Ja osobiście chciałem podziękować wszystkim za życzenia oraz modlitwy! Jego rehabilitacja dopiero się zaczyna!!”.

Pewnie niewiele osób wie/pamięta, że Lance był rywalem Shane’a McMahona podczas majowego Monday Night RAW 😛

» Podczas piątkowego odcinka Impact Wrestling dowiedzieliśmy się, że obecna Impact Knockouts Champion Taya Valkyrie będzie broniła tytułu mistrzowskiego na Bound For Glory(20 października) w starciu z Tenille Dashwood. Była wrestlerka WWE debiutowała w Impact w sierpniu. Warto jednak zauważyć, że jej rywalka jest obecnie najdłużej panującą mistrzynią Knockouts(260 dni), na drugim miejscu plasuje się Taryn Terrell(238 dni), a na trzecim Rosemary(213 dni). Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę Bound For Glory 2019:

Impact World Championship
Brian Cage (c) vs. Sami Callihan

Impact Knockouts Championship
Taya Valkyrie (c) vs. Tenille Dashwood

Moose vs. Ken Shamrock

Michael Eglin vs. Naomichi Marufuji

Rascalz vs. Dr. Wagner Jr. i dwóch wybranych partnerów

» Podczas wczorajszej gali Death Before Dishonor organizowanej przez federację Ring of Honor poznaliśmy nowych mistrzów. Otóż w Women of Honor Championship Matchu, Angelina Love (dobrze znana z występów w TNA) pokonała ówczesną mistrzynię Kelly Klein i odebrała jest pas. Natomiast w walce o Ring of Honor World Championship ówczesny mistrz Matt Taven musiał uznać wyższość świetnie rokującego RUSH’a, który odebrał mu mistrzostwo (a także został zwolniony przez federację CMLL).