CM Punk o debiucie w WWE Backstage, Corey Graves chwali segmenty Ruseva, Kolejne walki zapowiedziane na ROH Final Battle

» CM Punk udzielił wywiadu dla FOX przed zbliżającym się debiutem w WWE Backstage. Były wrestler wyjawił, że planuje sprawić, aby program był zabawny:

“Hmm, na pewno jestem bardzo zestresowany. To miejsce, w którym nie byłem przez 5,6 lat. Jest ono spotęgowane przez fanów, którzy zawsze domagali się ode mnie powrotu do branży. Więc nie ważne, czy na ringu, czy w studiu, to jest wielka sprawa. Ale jeśli jesteś zdenerwowany przed ważnym występem, to musi być dobrze. Jeśli nie jesteś zdenerwowany, to oznacza, że nie dbasz o to, aby było zabawnie. Planuję stworzyć bardzo zabawny program”.

» Corey Graves wypowiedział się na temat segmentu z udziałem Ruseva, Lany i Bobby’ego Lashleya prowadzonego w WWE:

“Ludzie oglądają te rzeczy! Te segmenty robią ogromne liczby w mediach społecznościowych, na YouTubie. Wiem tylko, że kiedy oglądam tych trzech niesamowicie utalentowanych wykonawców, to aż chcę zobaczyć walkę Bobby’ego Lashleya i Ruseva. Chcę zobaczyć prawdziwego badassa Bobby’ego, wojownika MMA, byłego mistrza WWE. Chcę zobaczyć także Bułgarskiego brutala, Ruseva który jest wyjątkowo zabawny w prawie każdym aspekcie swojego życia”.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że Matt Taven zmierzy się z Vincentem (Vinny Marseglia), a ROH World TV Champion Shane Taylor z Dragonem Lee, 13 grudnia w Baltimore podczas wydarzenia “Final Battle”. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę eventu:

* RUSH (c) vs. PCO (ROH World Championship)
* Shane Taylor (c) vs. Dragon Lee (ROH World TV Championship)
* The Briscoes (c) vs. Jay Lethal and Jonathan Gresham (ROH World Tag Team Championship)
* Mark Haskins vs. Bully Ray (Street Fight)
* Matt Taven vs. Vincent