Informacje dotyczące kontuzji gwiazd WWE NXT, Matt Riddle ostrzega Finna Balora przed WarGames, Ilja Dragunov o walce z Wolfem

» Matt Camp wypowiedział się na temat gwiazd WWE NXT, które nabawiły się urazów podczas najnowszego odcinka NXT TV:

* Mia Yim złamała nos podczas przegranej konfrontacji z Io Shirai w Ladder Matchu. Pod koniec meczu Mia niefortunnie upadła bokiem przez, co złamała kilka żeber.

* Aliyah złamała nos po zainkasowaniu uderzenia w twarz od Xia Li. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestlerka powróci do ringu, jednak warto zauważyć, że przed show Aliyah na Twitterze poinformowała o złamanym nosie.

* Nie wiadomo nic na temat Candice LeRae, Tegan Nox, Rhea Ripley, Mariny Shafir i Jessamyn Duke – prawdopodobnie zostały one zaatakowane przez SmackDown Women’s Champion Bayley.

* Johnny Gargano ma problemy z kręgosłupem, przez co nie otrzymał zgody na powrót do ringu i czeka go kolejna przerwa od wrestlingu.

» Matt Riddle zmierzy się z Finnem Balorem podczas WWE NXT TakeOver: WarGames 2019. Ta walka została zatwierdzona po ataku ze strony byłego Universal Championa. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt wysłał ostrzeżenie w kierunku swojego rywala:

„Wiesz, odkąd się tu dostałem, za każdym razem, gdy mam przewagę, to ktoś musi wsadzić nos w nie swoje sprawy i prawie mnie położyć. Dziś wieczorem zrobił, to Finn Balor, ale wiesz co? Mam tego dość. Jeśli dostanę szansę na TakeOver, pokonam go. Mam dość facetów takich, jak Finn, którzy myślą, że mogą zrobić co chcą. To koniec bracie, Zobaczymy się na TakeOver”.

» WWE NXT UK Superstar Ilja Dragunov za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat walki z Alexanderem Wolfem, która będzie dostępna w sieci WWE Network. W ostatnim czasie Wolfe próbował zwerbować Dragunova do Imperium jednak ten nie dał mu się przekonać. Tak prezentuje się odpowiedź wrestlera z Rosji:

„Przestańmy gadać i pozwólmy przemocy zadecydować o przyszłości. #UNBESIEGBAR #NXTUK”.