Bayley komentuje atak na wrestlerki WWE NXT, Jinder Mahal powróci podczas Royal Rumble?, Tyler Bate opowiada o dołączeniu do WWE

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT, SmackDown Women’s Champion Bayley zaatakowała NXT Women’s Champion Shaynę Baszler przy użyciu stalowego krzesełka. Jak się okazało, Bayley została także ujawniona jako osoba odpowiedzialna za ataki na: Tegan Nox, Rhea Ripley, Candice LeRae, Jessamyn Duke i Marinę Shafir. WWE COO Triple H skomentował powrót Bayley do NXT, na co mistrzyni odpowiedziała w następujący sposób:

» WWE Superstar Jinder Mahal udzielił wywiadu dla Metro, w którym wyjawił, że chciałby powrócić do ringu WWE podczas gali PPV Royal Rumble:

“Nie mogę się doczekać zdobycia kolejnych tytułów mistrzowskich, kiedy powrócę za kilka miesięcy. Moja rehabilitacja przebiega bardzo dobrze. Kilka tygodniu temu zacząłem swobodnie kucać. Oczywiście ścięgno goi się bardzo powoli, tylko dlatego, że nie dochodzi do przepływu krwi, ale ogólnie rzecz biorąc, rehabilitacja idzie w dobrym kierunku i nie mogę się doczekać powrotu do WWE. Jest wielka szansa, pojawię się się w ringu podczas gali PPV Royal Rumble. Chciałbym, aby tak było”.

» WWE NXT UK Star Tyler Bate udzielił wywiadu dla Catch Club, w którym wypowiedział się na temat dołączenia do WWE:

“Byłem bardzo podekscytowany i jednocześnie bardzo ciekawy, ponieważ nie było niczego, co byłoby ugruntowane w tym, co będziemy robić. WWE NXT UK wtedy nie istniało. Po prostu pewna grupa Brytyjczyków podpisała kontrakt z federacją i poszła w nieznane. Mieliśmy nadzieję, że pewnego dnia ciężka praca się opłaci. Jeśli chodzi o NXT UK, to ja i Trent musimy zdobyć NXT UK Tag Team Titles. Wydaje mi się, że wkrótce to zrobimy, gdyż jesteśmy pionierami NXT UK. Być może staniemy się pierwszym zespołem posiadającym NXT i NXT UK Championship”.