Uwaga na Spoilery! Znani pretendenci, Debiut na RAW, Superstar Shakeup, Status Drew McIntyre, Powrót na RAW

» Podczas wczorajszego RAW w głównym rosterze zadebiutowali byli NXT Tag Team Champions The Revival, którzy pokonali The New DAY. Poniżej przedstawiamy zdjęcie oraz materiał wideo z tej walki:

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW prezes WWE Vince McMahon wyjawił, że w przyszłym tygodniu będziemy świadkami “Superstar Shakeup” z udziałem gwiazd czerwonego oraz niebieskiego brandu. Czyżby chodziło o draft? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

» Powracający do WWE Drew McIntyre odbędzie w kwietniu dwa pojedynki dla federacji EVOLVE za nim na stałe powróci do NXT. Jego przeciwnikiem 22 kwietnia na gali EVOLVE 82 będzie Zack Sabre Jr, a na EVOLVE 83 Matt Riddle w I Quit Matchu.

» Podczas RAW Sheamus oraz Cesaro niespodziewanie pokonali Big Cassa i Enzo Amore dzięki czemu zyskali miano pretendentów do RAW Tag Team Championship, które są obecnie w posiadaniu The Hardy Boyz:

» Po długiej nieobecności w WWE na RAW powróciła Emma, która wzięła udział Six Women’s Tag Team Matchu. Niestety jej drużyna w składzie z Charlotte Flair oraz Nia Jax musiała uznać wyższość Bayley, Sashy Banks oraz Dany Brooke: