SPOILER! WWE Co-President George Barrios o pracy Heymana i Bischoffa, Kto mistrzem WWE 24/7?, Kontuzje wrestlerów WWE po odcinku NXT TV

» W lipcu bieżącego roku, WWE Co-President George Barrios udzielił wywiadu, w którym wyjawił, jak dużą rolę w federacji mieli Paul Heyman oraz Bischoff:

“Dlaczego takie pytanie staje się logiczne? Mamy dwie osoby, które posiadają największy zakres widzenia i wiedzą w jaki sposób warto się rozwijać. Oni posiadają bogate doświadczenie jeśli chodzi o pracę w naszym biznesie, a także aspekty organizacyjne. Znajdą się bardzo dobrze na wykonywanej pracy i myślę, że są osobami, które mogą przyciągnąć większą ilość osób, będzie to dobre posunięcie dla firmy. Ta dwójka miała bardzo dużo swobody w firmie i mogli z niej korzystać w każdy sposób, tak aby WWE stało się jeszcze lepszym produktem”.

» Podczas wczorajszej gali WWE PPV Crown Jewel odbył się kick off, w którym R’Truth odzyskał WWE 24/7 Championship przypinając Sunila Singha. Podczas głównego show, na zapleczu odbył się krótki segment, w którym 21-krotny mistrz został pokonany przez Samira Singha, dla którego jest to pierwsze panowanie z tytułem mistrzowskim. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć ze wspomnianego wydarzenia:

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt Camp wypowiedział się na temat gwiazd WWE NXT, które najprawdopodobniej doznały urazów podczas najnowszego odcinka NXT TV:

* Dakota Kai została zaatakowana przez WWE Women’s Tag Team Champion Asukę zielonym pyłem, przez co miała zaczerwienione oczy, co w późniejszym czasie doprowadziło do problemów ze wzrokiem. Jak się okazało wrestlerka także zmaga się z kontuzją kolana, a jej status jeśli chodzi o najbliższe występy ringowe wisi na włosku.

* WWE NXT Tag Team Champion Kyle O’Reilly nabawił się urazu oka podczas non-title main eventu, gdzie razem z Bobbym Fishem mierzyli się z Keithem Lee oraz Mattem Riddle. Uraz wrestlera nie jest uważany jako poważny, a jego obecność na najbliższych live eventach nie jest zagrożona.