WWE chciało zmienić ringame zawodniczce, która zadebiutowała na SmackDown, Najnowszy plan WWE dla Thunderdome i powrotu fanów na trybuny, NXT zapowiedziało kolejne PPV!

» Chelsea Green zadebiutowała podczas SmackDown w tym tygodniu, ale prawie dotarła do niebieskiej marki pod innym ringname. Według Fightful Select plan WWE dla Green polegał na zmianie jej imienia lub nadaniu jej pseudonimu. Imię, które zamierzali jej nadać, brzmiało „Victorious”. Federacja nie zdecydowała się na Victorious z powodu problemu ze znakiem towarowym. Obie nazwy: „Green” i „Victorious” pojawiają się na SmackDown. Rzeczy oczywiście nie potoczyły się zgodnie z planem, ale została przedstawiona jako „Chelsea Green”, gdy szła na ring.

Niektóre osoby w firmie zgłaszały obawy, że mogą wystąpić problemy ze znakami towarowymi, aby tak się stało. Na wewnętrznych zestawieniach pojawiły się zarówno Green, jak i „Victorious”

Green miała podobno wygłosić promo po walce, w której zadebiutowałaby z nowym przezwiskiem „Victorious”. Ten plan nie został zrealizowany z powodu kontuzji.

» WWE musi opuścić Amway Center, obecny dom ThunderDome, do 5 grudnia. Ich dzierżawa kończy się 25 listopada i muszą znaleźć nową lokalizację. Według Wrestle Votes, obecny plan WWE zakłada przeniesienie ThunderDome do Tropicana Field w połowie grudnia. Ten pobyt potrwa aż do WrestleManii. Planują przywrócić fanów na żywo na RAW po WrestleManii i być może na Royal Rumble.

Najnowszym planem są pokazy ThunderDome w Tropicana Field w Tampie od połowy grudnia do sezonu Mania. Fani na Royal Rumble nadal są dostępni, potencjalnie nawet w Tropie w TB. WWE ma nadzieję rozpocząć tradycyjne pokazy na żywo z fanami w noc po WrestleManii.

Ringside News poinformowało, że WWE będzie musiało zorganizować swoje główne programy NXT i 205 Live’s w Capitol Wrestling Center.

» WWE NXT od kilku lat organizuje wydarzenia związane z WarGames. Shotzi Blackheart była tą, która przekazała wiadomość o tegorocznym wydarzeniu. W tym tygodniu nakręciła ostre promo, w którym obiecała zabrać Candice LeRae na wojnę 6 grudnia. Nie ogłoszono jeszcze żadnych walk w WarGames, nie mówiąc już o charakterystycznym gimmick matchu, ale wydarzenie pojawi się w WWE Network 6 grudnia.