Renee Young potwierdza: "Mam COVID-19", Jon Moxley wycofany z Dynamite

The Miz zwraca się do fanów, którzy mówią, że nie zasługuje na to, aby być w WWE, Jon Moxley i Renee Paquette spodziewają się dziecka!, Gwiazda RAW zostanie komentatorem na przyszłotygodniowym NXT

» Podczas rozmowy z radiem KFC Barstool Sports, The Miz opowiedział o tym, jak fani WWE nadal go lekceważą. Czyta media społecznościowe i wie, co myślą o nim fani. Negatywne komentarze mówiące, że nie zasługuje na to, by być w WWE, są szczególnie frustrujące.

Nawet w WWE czasami czuję, że nie dostaję szacunku, jakiego pragnę, może na jaki zasługuję. Zdobyłem każdy tytuł jaki był do wygrania, ale czasami czuję się jak – wiesz, przeczytasz Twittera tu i tam i zobaczysz wszystkie negatywne komentarze. „Nie zasługujesz na to, żeby tam być, nienawidzimy cię, jesteś najgorszy”. Ale szczerze, traktuję to jako komplement, ponieważ mnie motywują, wprawiają mnie w ruch, a jakiś kujon w piwnicy po prostu pisze. Więc używam tego jako paliwa.

WWE zapewniło Mizowi wspaniałą karierę. Walczy w wyróżnionym miejscu i ma swój własny reality show. WWE Studios dało nawet The A-Listerowi całą serię Marine. Mimo to niektórzy fani nie doceniają i/lub nie zdają sobie sprawy z wszystkiego, co The Miz zrobił, aby dojść do tego punktu. Być może z czasem zrozumieją, bo The Miz nie ma zamiaru zwolnić.

» Jon Moxley opublikował w tym tygodniu intensywne promo AEW Dynamite, a po drodze miał ważne ogłoszenie. On i jego żona Renee spodziewają się dziecka! Gratulujemy!

» Kevin Owens jest utalentowanym mówcą i nie ma nic przeciwko temu, by wrócić do NXT. Może nie zawalczy, ale w przyszłym tygodniu wcieli się w rolę komentatora. Podczas ostatniego NXT, mieli szybkie ogłoszenie, które może mieć duże znaczenie dla niektórych fanów. Kevin Owens zasiądzie przy stole komentatorskim podczas transmisji w przyszłym tygodniu. Tydzień Dziękczynienia to zazwyczaj trudny czas na zdobycie widowni. Być może sprowadzenie z powrotem Kevina Owensa pomoże zdobyć dodatkową uwagę. Być może jest to sprytny sposób, aby wciągnąć go w jakiś storyline związany z żółto-czarnym brandem.