Czy w WWE dojdzie do kolejnych zwolnień?, Karrion Kross awizowany na najbliższe NXT, Jon Moxley wspomina współpracę z Triple H

» 15 kwietnia z federacją World Wrestling Entertainment pożegnało się wiele osób. Takie posunięcie ze strony firmy zostało wykonane ze względu na redukcję zarobków, co miało pomóc w naprawie budżetu. Wrestle Votes za pośrednictwem Twittera opublikował ciekawą wiadomość odnośnie gwiazd, które w ostatnim czasie opuściły WWE.

Wygląda na to, że wiele osób które chciały opuścić WWE, już to zrobiło. Co jakiś czas możemy usłyszeć o zwolnieniu kogoś z firmy, ale te osoby, co chciały zmienić otoczenie już, to zrobiły.

Obecna sytuacja na świecie nieco pomogła firmie w podjęciu decyzji na temat osób, na których nie mogła polegać.

» Po odejściu z Impact Wrestling do federacji WWE dołączył Karrion Kross zmieniając nieco swój ring name. Dobre występy pomogły mu zbudować jeszcze mocniejszą postać w NXT, czego dowodem jest jego brutalny pojedynek z Tommaso Ciampą na TakeOver.

Karrion Kross pojawi się w tym tygodniu na odcinku WWE NXT, ale jego przeciwnik nie został ujawniony. Na tym samym wydarzeniu swoją obecność zapowiedziała Scarlett, dziewczyna utytułowanego wrestlera.

» AEW Superstar Jon Moxley wypowiedział się na temat współpracy z WWE COO Triple H przed pierwszym spotkaniem na ringu.

Wiele słyszałem o tym, jak wielką postacią na ringu jest. Pracowałem z nim wcześniej w sześcioosobowym matchu, ale nigdy nie zmierzyliśmy się jeden na jednego. Zostałem w taki sposób wychowany, Hunter jest generałem wrestlingu, więc pamiętam, że spotkaliśmy się naprawdę późno. Michael Hayes szukał mnie o godzinie 5:30 lub 6:00 i powiedział, że Hunter chce ze mną porozmawiać. Byłem lekko zdenerwowany i nie wiedziałem, co będzie miał mi do przekazania. W zasadzie, to doszliśmy do porozumienia, potem daliśmy show tworząc bardzo fajne zakończenie. Reszta, to już historia.