Triple H wspomina przerwanie wypowiedzi Rica Flaira, Kolejny hejt na złe traktowanie w WWE, The Undertaker wyjawia kulisy utraty streaku

» WWE COO Triple H przeżył wiele ciekawych chwil razem z WWE Hall of Famerem Ricem Flairem. Jak się okazało, to właśnie Hunter był osobą, która została poproszona przez Vince’a McMahona o przerwanie przemówienia Flaira, kiedy ten został wprowadzony do Hall of Fame. Podczas najnowszej odsłony WWE 24, Triple H wspomniał tę niecodzienną sytuację:

Teraz Ric wygłaszał przemówienie i w pewnym momencie zauważyłem, że ktoś do mnie macha zza kurtyny. Podniosłem głowę i usłyszałem, jak Vince się pyta, czy długo jeszcze będzie mówił? Chciał, aby zakończył wypowiedź Rica, ponieważ obawiał się, że zbyt wcześnie zostaniemy zdjęci z anteny. Musiałem podejść do Rica i powiedzieć, aby zakończył swoją wypowiedź jakimś ciekawym sformułowaniem.

Wydarzenie, to zapadło w pamięci ze względu na ingerencję Triple H na prośbę prezesa WWE. Ric Flair został odsunięty, a program nie został wcześniej zdjęty z telewizji.

» W ostatnim czasie na federację WWE spadła kolejna dawka krytyki w odniesieniu do sposobu traktowani rekrutów WWE Performance Center. Ostatnim razem obecne gwiazdy WWE NXT musiał stać przez kilka godzin w trakcie nagrywania tapingów. W tym tygodniu sytuacja wyglądała nieco lepiej, ponieważ oficjele firmy zezwolili gwiazdom na trzymanie się z dala od areny PC, do momentu aż nie będą potrzebni. Zawodnicy NXT nie musieli poświęcać całego dnia na pobyt w WWE PC. Według raportu “Ringside News”, niektóre gwiazdy WWE NXT czuli się, tak jak zamknięte zwierzęta w klatce na scenie filmowej, ponieważ byli wyprowadzania i zapędzani. Fani WWE nie mogą się doczekać momentu, kiedy będą mogli kupić bilet na wydarzenia wrestlingowe, aby zobaczyć swoje ulubione gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE >>> Izyk Haze: Wywiad dla MyWrestling

» Legendarna seria zwycięstw podczas WrestleManii z udziałem The Undertakera została przerwana przez Brocka Lesnara, który zaakceptował decyzję prezesa WWE mimo iż nie do końca był do niej przekonany. Podczas wywiadu z CBS Sports, The Undertaker przyznał, że Brock nie potrzebował zwycięstwa na WrestleManii, ponieważ jest wielką gwiazdą:

Jeśli chodzi o Vince’a, to według niego jeśli nie Brock, to nikt nie mógłby zatrzymać serii. Moim największym zmartwieniem było to, że chciałem się upewnić, iż Vince jest pewien tego, co właśnie zamierza zrobić. Nie czułem, aby Brock tego potrzebował. On był już wielką gwiazdą, a zwycięstwo w żaden sposób nie pomogłoby jego postaci. Myślę, że w późniejszym czasie serię przerwałby Roman Reigns. Z perspektywy czasu twierdzę, że Brock był facetem, który miał uprawnienia, osiągnięcia i zezwolenie, aby dokonać kolejnej wyjątkowej rzeczy. Ja się upewniłem, że McMahon podjął dobrą decyzję.

Obecny WWE Hall of Famer Edge nie zgodził się na przełamanie streaku The Undertakera. Brock nie miał problemu z podjętą decyzją prezesa WWE, więc bez wahania zaakceptował ją.