IMPACT Wrestling 17.11.2020 – Wyniki

Walka nr 1 Moose vs Willie Mack

Zwycięzca: Moose ( przez KO)

The Rascalz wspominali gości, którzy odwiedzili ich domek, jednak nagle zgasło światło a zawodnicy uświadomili sobie,że nie opłacili prądu

Następnie miało dojść do walki Suicida, jednak Eric Young i Joe Doering zaatakowali byłego mistrza X-dvision i jego oponenta.

Deonna Purrazzo udzielała w swojej szatni wywiadu, podczas którego zaczęły dziać się dziwne rzeczy a na lustrze pojawił się napis, że za tydzień jej czas dobiegnie końca.

Rhino i Heath padli kolejnymi ofiarami Erica Younga i jego współpracownika.

Walka nr 2: Brian Myers vs Crazzy Steve

Zwycięzca: Brian Myers

Tommy Dreamer przesłuchiwał Swingera, który miał przy sobie broń. Legenda ECW uznała go winnego zamachu na Bravo, Tommy poinformował go, że za tydzień Swinger zmierzy się z The Deaners.

Walka nr 3: Knockouts tag team championship tournament Alisha & Tenille Dashwood vs Havock&Neveah

Zwyciężczynie: Havock & Neveah

Walka nr 4: Hernandez vs Fallah Bah

Zwycięzca: Hernandez

Scott D’amore rozmawiał na backstag z TJP. Scott powiedział, że ma dość przechwałek Rahida i z chęcią dałby szanse TJP ale ten przegrał swoją szansę, natomiast może ją dać każdemu o innym imieniu.

D’amore ponownie pojawia się za kulisami, tym razem z The Good Brothers, rozmowę panom przerwał Ethan Page. Nowi mistrzowie tag team powiedzieli, że mają dla niego “fenomenalnego rywala”

Walka nr 5: Rich Swann & Trey Miguel vs Dez & Wentz

Zwycięzcy: Rich Swann & Trey Miguel

Po walce The Rascalz, pozostawili swoje bluzy na ringu żegnając się z IMPACT, jednak po udaniu się na bacstage wraz z Richem Swannem zostali zaatakowani przez Smiego Callihana i Kena Shamrocka.