UWAGA NA SPOILERY: Gwiazdy WWE pojawiły się podczas ThunderDome, Vince McMahon niezadowolony z produkcji SmackDown, Rob Van Dam o współpracy z The Ultimate Warrior

» Podczas najnowszego odcinka SmackDown, na widowni ThunderDome ukazało się kilku Hall Of Famerów. Jeff Jarrett został ukazany w tłumie podczas zwycięstwa Larsa Sullivana nad Jeffem Hardym, Brie Bella z córeczką z kolei były obecne podczas segmentu Daniela Bryana, Ric Flair oglądał mecz tag teamowy, w którym Streets Profits obronili pasy mistrzowskie w starciu z Dolphem Zigglerem i Robertem Roode. Obecność The Nature Boya przy tym starciu nie dziwi, ponieważ w tym roku był uwikłany w kilka segmentów i reklam z Angelo Dawkinsem i Montezem Fordem. Mark Henry został pokazany na początku main eventu pomiędzy Braunem Strowmanem i WWE Universal Champion Romanem Reignsem, wraz z Robem Stone. Największe nazwisko z tłumu pokazane zostało również podczas głównego wydarzenia – Bill Goldberg. Jak wspomniano wcześniej tego dnia, Goldberg, który nadal w kontrakcie z WWE ma zapisane walki, na Instagramie wskazał, że chce zmierzyć się ze zwycięzcą, którym był Reigns. Uważa się, że WWE zorganizowało te występy specjalnej publiczności ThunderDome, aby urozmaicić wydarzenia premiery drugiego sezonu SmackDown na FOX.

 

» WWE weszło w premierę drugiego sezonu z dużymi oczekiwaniami. Część jakości produkcji nie odpowiadała standardom Vince’a McMahona, były też inne problemy. Ringside News dowiedział się, że było „wiele nieudanych ujęć kamery i złych kątów kamery”, a „Vince i Kevin Dunn byli niezadowoleni” z niektórych wczesnych części programu. Zostało to opisane jako odrobina chaosu w „pozycji goryla”, ponieważ pierwsza godzina pokazu trwała długo. „To zepsuło całe przedstawienie” – powiedziano. Ponformowano również, że Becky Lynch była za kulisami podczas SmackDown. Cieszyła się, że wróciła do ludzi, z którymi pracowała przez lata. Nie miało to nic wspólnego z problemami produkcyjnymi. Pomimo tego, członek zespołu kreatywnego powiedział, że „wiele dobrych rzeczy z dzisiejszego programu było spowodowane tym, że był tam Triple H”. Mówiono, że pomógł uczynić program „znacznie lepszym”, będąc w pobliżu po zakończeniu pierwszego spotkania produkcyjnego.

» The Ultimate Warriora nie ma już z nami, ponieważ niestety zmarł tuż po powrocie do WWE. W chwili swojej śmierci był Hall Of Famerem, ale to nie był jego jedyny powrót do pro wrestlingu. Hannibal TV niedawno rozmawiał z Robem Van Damem, podczas którego wrestler omawiał pomoc w przygotowaniu Ultimate Warriora do jego powrotu na ring w 2008 roku. Powrót z 2008 roku obejmował jeden mecz w Barcelonie, w którym Warrior pokonał Orlando Jordana o tytuł NWE World Heavyweight. RVD powiedział, że poznał The Ultimate Warrior przez wspólną znajomą, a praca z Wojownikiem nie mogła być łatwiejsza. Po śmierci Warriora, Dana Warrior powiedziała RVD, jak bardzo wyróżniał się dla jej zmarłego męża.

To było dla mnie niesamowite, kiedy wspólny znajomy powiedział mi, że [The Ultimate Warrior] naprawdę szanuje moją pracę i chce przyjechać do Los Angeles. Chciał, żebym go trenował, ponieważ po raz pierwszy od 10 lat przygotowywał się do ponownej walki. W ogóle go nie znałem. Pracowałem z nim na jednym show [impreza NWC w 1995 r. W Silver Nugget Pavilion w Las Vegas] i byłem na karcie. Jego żona, po jego śmierci, powiedziała mi… „Zaimponowałeś mu na tej imprezie. Od tamtej pory zawsze cię obserwował i zawsze mówił mi, kiedy robisz naprawdę dobrze.” To było tak wzruszające, że to wiedziałem. To niesamowite, jak cała energia we wszechświecie zatacza pełne koło, jak to wszystko działa.

RVD nie ma już kontraktu z żadną profesjonalną firmą wrestlingową. Wydaje się, że jest zadowolony z robienia swoich rzeczy teraz, ale nigdy nie można powiedzieć nigdy, jeśli chodzi o powrót do WWE. Powrót Warriora na ring w 2008 roku nie był długi. Ta walka w Barcelonie o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej NWE była jego ostatnią walką. Ciekawe, żeto akurat RVD był tym, który pomógł w powrocie takiej legendy.