Uwaga na Spoilery! Szczegóły nowego segmentu Firefly Fun House, Walka wieczoru najbliższego RAW, Upamiętniające zdjęcia pożegnania The Undertakera

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW odbył się kolejny segment Firefly Fun House z udziałem Braya Wyatta oraz Alexy Bliss ustawiające późniejsze zwycięstwo Bliss nad Nikki Cross.

Tematem segmentu było to, jak zła, ohydna i odrażająca może być przyjaźń. Było, to częścią wprowadzenia nowej marionetki do Fun House – Friendship Frog.

Friendship Frog mogła być tymczasowym dodatkiem do The Fun House, ponieważ szybko spotkał ją ponury los. Segment zakończył się w momencie, kiedy Bliss zaatakowała żabę żelastwem, a z bliska wydarzeniom przyglądał się Wyatt. Następnie został wyemitowany tribute dla Friendship Frog, z którego wynikało, iż urodziła się ona w 1980 roku.

» W trakcie przyszłotygodniowego poniedziałkowego Monday Night RAW odbędzie się Triple Threat Match, który wyłoni pretendenta do walki z WWE Championem Drew podczas TLC. We wspomnianym starciu udział wezmą: AJ Styles, Riddle oraz Keith Lee. Zwycięzca prawdopodobnie będzie rywalem Szkota 20 grudnia.

Na wczorajszym RAW, Riddle pokonał Sheamusa. Keith Lee poradził sobie z WWE United States Championem Bobbym Lashleyem wygrywając przez DQ, do której doszło za sprawą ingerencji MVP. W walce wieczoru AJ Styles pokonał Randy’ego Ortona za sprawą rozproszenia, którego sprawcą był „The Fiend” Bray Wyatt.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> WWE Monday Night RAW 23 listopada 2020: Raport

» Michelle McCool udostępniła kilka wzruszających zdjęć, na których pojawił się The Undertaker po „Final Farewell”, które miało miejsce podczas zeszłotygodniowego Survivor Series.

Na Instagramie swoją aktywnością podzieliły się również Nia Jax, Trish Stratus, Peyton Royce, Torrie Wilson, czy Kim Orton.

Sam The Undertaker zamieścił kilka zdjęć zza kulis dziękując wszystkim za 30-lat wspólnej drogi w WWE.

Jak wiadomo WWE przez większość czasu starało się przeprowadzić wywiady z gwiazdami WWE, którzy zostali sprowadzeni w celu uczczenia dziedzictwa DeadMana. Materiały filmowe zostaną wykorzystane w najbliższych projektach WWE Network.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Undertaker (@undertaker)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michelle McCool-Calaway (@mimicalacool)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bianca Belair (@biancabelairwwe)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez sasha.banks (@_legit.boss__)