W jaki sposób The Fiend zdobył Universal Title?, Michelle McCool dumna z „The Last Ride”, Dlaczego Bayley jest wzorem dla Izzy?

» Dokładnie rok temu odbył się specjalny event „Crown Jewel” organizowany przez federację World Wrestling Entertainment w Arabii Saudyjskiej. Na tym wydarzeniu „The Fiend” Bray Wyatt pokonał Setha Rollinsa w Falls Count Anywhere Matchu, dzięki czemu zdobył WWE Universal Championship. Poniżej przedstawiamy krótki trzyminutowy materiał wideo z powyżej wspomnianej walki:

» Była dwukrotna Diva & Women’s Champion Michelle McCool dołączyła do WWE The Bump, aby skomentować status swojego męża, The Undertakera. Była wrestlerka stwierdziła, że film dokumentalny „The Last Ride” wyszedł świetnie pokazując karierę DeadMana:

O rany, cóż to było fajne doświadczenie. To zabawne, ponieważ pomimo tego, że nagrywaliśmy materiały przez tak długi okres, wydawało się nam, jakby całe nasze życie wyglądało tak samo. Więc kiedy pierwszy raz obejrzeliśmy film z rodziną, byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. To coś wyjątkowego, co będzie z nami na zawsze.

Myślę również, że to doświadczenie spodobało się naszej ośmioletniej córce. Myślę, że otrzymała fajną możliwość obejrzenia dokonań swojego ojca. Taker siedzi w domu i spędza z nami bardzo miło czas. Ciągle musimy jej powtarzać, że pracował ciężko przez ponad 30 lat. Jestem stronnicza, ale myślę, że wykonali cholernie dobrą robotę.

» Gwiazda YouTube oraz fanka wrestlingu Izzy wzniosła swój fandom na zupełnie inny poziom. Zafascynowana trzecim brandem WWE, NXT odkrywa i podziwia, tych którzy robią wszystko, co mogą, aby udowodnić swoją przydatność w głównym rosterze. W najnowszym odcinku The Bump, Izzy wyjaśnia swoją fascynację karierą Bayley:

To co mnie zafascynowało w Bayley, to jej kolorowość i energiczność. Zupełnie różniła się od pozostałych kobiet, a mimo wszystko potrafiła się z nimi fantastycznie odnaleźć. To właśnie przyciągnęło mnie do niej. Byłam bardzo smutna, kiedy Bayley przegrała na Hell in a Cell, ponieważ Sasha Banks nie zasłużyła na zwycięstwo. To był rok „Role Model”. To był rok Bayley, a ona go zabiła. Sasha jest zazdrosnym wężem i mam do niej uraz. Wiesz, jeżeli ktoś coś ukradnie małemu dziecku, to nie jest fajne. To strasznie wredne.