WWE Friday Night SmackDown 30 października 2020: Raport

Rozpoczynamy pierwsze SmackDown po Hell in a Cell! Roman Reigns zmierza do ringu wraz z Paulem Heymanem. W kwadratowym pierścieniu znajduje się już Jey Uso. Konfrontację słowną między panami rozpoczyna bliźniak, który mówi mistrzowi Universal, że ten go nie pokonał. Jey nie powiedziałby nigdy „I quit” ze względu na ból zadawany przez Romana. Reings odpowiada na to, że Uso może może używać wszystkich wymówek jakich tylko chce, jednak prawda jest taka, że przegrał. Jey nazwał metory Romana przebiegłymi i nie szanuje za to kuzyna. „Big Dog” zgadza się z tym i dodaje, że musiał wykorzystać słabość Jey’a w postaci jego brata, ponieważ takie rzeczy trzeba robić, jeżeli chce się być mistrzem. Reigns kontynuuje mówiąc, że jeszcze przed końcem gali Jey mu się podporządkuje.

Match #1
Walka kwalifikacyjna do drużyny SmackDown na Survivor Series
Kevin Owens vs. Dolph Ziggler

KO wygrywa przez pin po Stunnerze.

Zwycięzca: Kevin Owens

Na zapleczu widzimy Adama Pearce’a, który został osaczony przez Natalye, Billie Kay i Biance Belair, wszystkie trzy chcą znaleźć się w drużynie kobiet SmackDown na Survivor Series, a Pearce daje im tę szansę, poprzez walkę kwalifikacyjną… jeszcze dziś!

Dostajemy materiał nagrany wcześniej, na którym Corey Graves przeprowadza wywiad z Larsem Sullivanem. Lars wspomina pierwszy raz, gdy został nazwany dziwadłem. Mówi o dzieciach, które śmiały się z niego w szkole, jednak dwadzieścia minut później śmiech znikał, a krzyk tych dzieci trwał w najlepsze przez kolejne godziny, przez co Lars został wyrzucony ze szkoły. Na pytanie o cele w federacji, Sullivan odpowiedział, że w WWE chce dostarczyć masę cierpienia i upokorzenia, czyniąc tym samym świat każdego kto się napatoczy, jego prywatnym placem zabaw.

Murphy i Aalyah rozmawiają na backstage’u. Były podwładny Setha Rollinsa oznajmia, że dziś będzie chciał publicznie przeprosić Rey’a i Dominika za wyrządzone im krzywdy.

Match #2
Walka kwalifikacyjna do drużyny SmackDown na Survivor Series
Natalya vs. Bianca Belair vs. Billie Kay

Belair przypina Billie Kay po wykonaniu swojego finishera – Kiss of Death.

Zwyciężczyni: Bianca Belair

Dostajemy video promo Carmelli, która mówi o tym, że jest kobietą która dyktuje warunki i wydaje rozkazy, chcąc zrobić wszystko, by wejść na szczyt. Ogłasza, że powraca za tydzień na SmackDown i cały świat się dowie, iż jest nietykalna.

Aalyah i Murphy są w ringu. Buddy mówi, że rozumie dlaczego Rey i Dominik są na niego źli, jednak nie jest on już tym samym człowiekiem. Mógł zrobić w przeszłości złe rzeczy, jednak teraz chce przeprosić twarzą w twarz. Murphy prosi, by Rey i Dominik wyszli na arene, jednak zamiast nich pojawia się… Seth Rollins! Seth mówi, że nie chce przeszkadzać, jednak Rey i Dominik nigdy nie wybaczą Murphy’emu. Nigdy go nie zaakceptują, nie to co Rollins, który jest skłonny wybaczyć Murphy’emu i nawet gdyby mógł z chęcią udzieliłby ślubu Murhpy’emu i Aaliyii. Rollins jest w stanie również zaakceptować córkę Rey’a, nawet pomimo jej nazwiska. Ex-Monday Night Messiah nazywa pape Mysterio zbyt opiekuńczym, a Dominika tchórzem, który nie może znieść tego, że uwaga jest skupiona na Aalyii. Dominik nie wytrzymuje i pojawia się w ringu, gdzie dochodzi do brawlu z Rollinsem. Murphy odciąga syna Rey’a i sam atakuje Setha. Dominik więc zaczyna brawl z Murphym co wywabia Rey’a, który razem z synem atakuje byłego Cruiserweight Championa. Rey chce już wykonać 619, gdy na drodze staje mu Aalyah! Mówi, że kocha Murphy’ego, czego Rey nie może zaakceptować. Rey i Dominik zdenerwowani wychodzą z ringu i krzyczą do Aalyah, by poszła z nimi, jednak ta zostaje z Murphym i co więcej, para się całuje!

Wywiad z Danielem Bryanem na zapleczu. American Dragon mówi, że przygotowuje się dziś na najlepszą wersję Jey’a Uso i ktokolwiek dziś wygra, będzie świetnym dodatkiem do drużyny SmackDown.

Street Profits w ringu. Dziękują New Day za ich parodiowanie Street Profits z poniedziałku i ich moc pozytywnego myślenia. Mimo tego, że New Day jest uznawane za jeden z najlepszych tag teamów w historii, Street Profits zamierzają zabrać od nich pochodnie na Survivor Series i ich po prostu pokonać.

Match #3
Street Profits vs. Cesaro & Nakamura

Montez Ford wykonuje Frog Splash na Nakamurze i mistrzowie Tag Team wygrywają przez pinfall.

Zwycięzcy: Street Profits

Sami Zayn na zapleczu mówi o walce z Bobby’m Lashley’em na Survivor Series. Zayn nazywa samego siebie najbardziej kontynentalnym mistrzem, podziwianym na całym świecie, podczas gdy Lashley reprezentuje tylko jeden kraj. Sami zamierza udowodnić na PPV, że mistrz IC jest lepszy od mistrza U.S.

Czas na segment Sashy Banks, która do ringu wyszła z krzesłem, które Bayley targała ze sobą przez ostatnie tygodnie. Banks mówi, że obiecała Bayley, iż zabierze jej to, co ta kochała najbardziej i słowa dotrzymała. Dziękuje również Bayley za to, że ta ją dźgnęła w plecy, ponieważ zakończyła w ten sposób erę. Były najlepszymi przyjaciółkami, miały całą federacje u swych stóp, jednak po zdradzie Bayley, Banks uświadomiła sobie, że to nie ich przyjaźń była taka nie do powstrzymania, a sama Sasha. The Boss teraz chce skupić się na Asuce i przeszłość zostawić za sobą. Na te słowa reaguje Bayley, która pojawia się na rampie. Mówi do Sashy, że ta może potrafi wygrać tytuł, ale nie umie go obronić. Poza tym wszyscy wiedzą, że Banks nie potrafi pokonać Asuki w pojedynkę. Bayley chce więc rewanżu za tydzień i proponuje Sashy, by ta zdążyła się nacieszyć swoim krótkim panowaniem do przyszłego piątku. Mistrzyni SmackDown kończy tę dyskusję mówiąc, żeby Bayley dała z siebie wszystko za tydzień, ponieważ zdrajczynie nigdy nie kończą dobrze.

Main Event
Walka kwalifikacyjna do drużyny SmackDown na Survivor Series
Daniel Bryan vs. Jey Uso

W trakcie walki na arenie pojawił się Roman Reigns, który przyglądał się wydarzeniom w ringu.

Jey przypina Bryana po Splashu z narożnika.

Zwycięzca: Jey Uso

Po walce Roman wszedł do ringu, a Jey nazwał go głową rodziny. Po chwili Uso zaatakował Bryana, by udowodnić swoją lojalność Romanowi. Jey coraz to brutalniej atakuje Bryana, powtarzając co chwilę, że rozumie iż Roman jest głową rodziny. Cały atak Jey kończy Splashem na stół komentatorski, a Reigns tym wydarzeniom przygląda się z kwadratowego pierścienia. Mistrz Universal uśmiechnięty opuszcza ring i na tym kończymy SmackDown!