AEW Dynamite 2 grudnia 2020: Wyniki

Show rozpoczynamy od Battle Royal. Komentatorami są Jim Ross, Excalibur I Tony Schavione.

Dynamite Diamond Ring battle Royal match 

Podczas walki Dark Order pomogło Adamowi Page’owi. W ostatniej piątce został Miro, Wardlow, MJF, Sammy Guevara i Jungle Boy. Jak można się domyśleć Inner Circle zaczęło współpracować. Kiedy MJF wyeliminował Jungle Boy’a i Sammy’ego okazało się, że Orange Cassidy nadal jest w walce. Po chwili było już jasne kto zmierzy się w finale.

Zwycięzcy– Orange Cassidy i MJF

Po walce Best Friends pogratulowało Orange’owi, a Miro i Kip Sabian najprawdopodobniej chcieli ich zaatkować, ale zostali zatrzymani przez sędziów.

Singles match 

Chris Jericho/ with Ortiz, Jake Hager Vs. Frankie Kazarian

Kiedy Frankie zapiął Boston Crab na arenie pojawił się MJF z ręcznikiem i Wardlow. Chcieli oni poddać walkę, ale Sammy przeszkodził im w tym. Chwilę później Chris wykonał Judas Effect I zakończył walkę.

Zwycięzca– Chris Jericho

Po walce doszło do rękoczynów pomiędzy MJF & Wardlowem, a Sammym i Jake’m. Wtedy Chris postawił ultimatum, którego mało kto się spodziewał. Panowie mają 7 dni, aby się pogodzić. W innym wypadku Inner Circle przestaje istnieć na zawsze.

Na backstage’u The Young Bucks rozmawia o następnych pretendentach. The Young Bucks zaoferowało TH2, że jeżeli ci pokonają ich za tydzień to dostaną title shot’a. The Acclaimed pojawiło się na chwilę, jeden z nich próbował wyzywać The Young Bucks w rapie. Mistrzów zaatkowali ich przeciwnicy z następnego tygodnia, ale nie trwało to długo, gdyż w porę przyszło SCU.

Singles match 

Dr. Britt Baker D.M.D Vs. Leyla Hirsch

Zwyciężczyni– Dr. Britt Baker D.M.D

Po walce Thunder Rosa zaatakowała zwyciężczynie.

Tag team match

Darby Allin & Cody Rhodes Vs. Team Taz(Ricky Starks & Powerhouse Hobbs)/with Brian Cage, Taz

Team Taz zaatakował rywali przed walką.

Zwycięzcy– Darby Allin & Cody Rhodes

Po walce Hobbs zaatakował Darby’ego. Następnie w Brawl wmieszali się Arn Anderson, Brian Cage, Dustin Rhodes,Taz.  W pewnym momencie zgasło światło i pojawił się… Sting. Popatrzył on na Cody’ego, a potem na mistrza TNT.

Za tydzień odbędzie się walka pomiędzy Orange’m Cassidy’m, a MJF’em. TH2 zmierzy się z mistrzami drużynowymi. Zobaczymy także Abandon w akcji, a Lance Archer I Lucha Bros zawalczą z Eddiem Kingstonem i Butcher’em i Blade’m.

Singles match for the AEW World championship

Kenny Omega Vs. Jon Moxley

Walkę komentował Don Callis.

Zwycięzca– Kenny Omega

Walka trwała niecałe 30 minut. Kenny po walce uciekł z Don’em. Callis powiedział, że dowiemy się wszystkiego na Impact wrestling.