Stardom in Akita – Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z dzisiejszej gali Stardom w Akicie, która otwiera drogę w kierunku 10th Anniversary Show!

Na anglojęzycznym Twitterze Stardomu poinformowano nas, że Mayu Iwatani nie pojawi się na dzisiejszym show z powodu złej kondycji fizycznej.

Singles Match

Lady C vs Konami

W pierwszym starciu dnia, Konami pokonała Lady C, która zaliczyła kolejną porażkę od czasu swojego debiutu w federacji. Członkini Oedo Tai pokonała C, wykonując jej Roundhouse Kick i odliczając ją do trzech.

Zwyciężczyni: Konami 

Triple Threat Match

Ruaka vs Saya Kamitani vs Saki Kashima

Była mistrzyni Goddess of Stardom bezproblemowo radziła sobie w tym starciu. Kashima została na chwilę oddelegowana z walki, a w tym czasie Saya poddała Ruakę za pomocą Boston Crabu.

Zwyciężczyni: Saya Kamitani

Tag Team Match

Cosmic Angels (Unagi Sayaka & Tam Nakano) vs Donna del Mondo (Syuri & Himeka)

Dziewczyny z Cosmic Angels są na fali i coraz bardziej zaznaczają swoją pozycję w federacji, która z dnia na dzień jest coraz silniejsza. Dzisiaj Nakano i spółka dały radę Donnie del Mondo w klasycznym Tag Team Matchu. Himeka próbowała wykonać JP Coaster na Nakano, lecz ta skontrowała akcję i przypięła Jumbo Princess.

Zwyciężczynie: Cosmic Angels (Unagi Sayaka & Tam Nakano)

Tag Team Match

STARS (Saya Iida & Starlight Kid) vs Oedo Tai (Natsuko Tora & Bea Priestley)

Saya zastąpiła w walce Mayu Iwatani, która niestety z powodu złej kondycji fizycznej była zmuszona opuścić show w Akicie. Pojedynek w pewnym momencie przeniósł się na trybuny, gdzie Tora dewastowała Iidę. Wszystko zakończyło się w ringu, gdzie Bea Priestley zaaplikowała Kamigoye mistrzyni Future of Stardom i zapewniła wygraną Oedo Tai.

Zwyciężczynie: Oedo Tai (Natsuko Tora & Bea Priestley)

Six-Woman Tag Team Match

Queen’s Quest (Momo Watanabe & AZM & Utami Hayashishita) vs Donna del Mondo (Maika & Giulia & Natsupoi)

W main evencie Queen’s Quest i Donna del Mondo stoczyły Six-Woman Tag Team Match, który w pewnym sensie był rewanżem za pojedynek z Wrestle Kingdom, gdzie obie frakcje zmierzyły się ze sobą w troszkę innych składach. Jednak ponownie górą były QQ, które zwyciężyły dzięki Momo Watanabe, która najpierw wykonała Tequila Sunrise na Natsupoi, a po chwili ją odliczyła.

Zwyciężczynie: Queen’s Quest (Momo Watanabe & AZM & Utami Hayashishita)