Steve Austin powróci do WWE?, Sean Waltman chwali Shane’a McMahona, Jim Ross na temat przyszłości CM Punka, Zaskoczenie Big E

» Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Stone Cold Steve Austin powróci do sieci WWE Network w najbliższym czasie. Stone był nieobecny od sierpnia 2016 roku, lecz według portalu SportsKeeda.com ma on wkrótce powrócić do WWE, a jego pierwszy gościem może być The Undertaker, który podczas WrestleManii 33 zakończył swoją karierę profesjonalnego wrestlera.

» Sean Waltman w najnowszym odcinku podcastu 12360 wypowiedział się na temat możliwości powrotu Shane’a McMahona do MMA:

”Myślę, że jest on w stanie zrobić wszystko czego chce. Podczas naszej walki w ringu kopnąłem go bardzo mocno w twarz oczywiście przez przypadek, ale to nie zrobiło na nim żadnego wrażenia. To znaczy wiem, że nie był on zadowolony z tego incydentu, ale nie usłyszałem żadnej skargi z jego strony. Myślę, że byłby on w stanie spróbować swoich sił w MMA, gdyż jest bardzo twardym facetem”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat możliwego powrotu CM Punka do wrestlingu:

”Jestem pewien tego, że może on znaleźć swoje miejsce swój nowy dom poza WWE. CM Punk wciąż posiada mocne parcie na wrestling, ale jeśli chodzi o sytuację związaną z tym zawodnikiem oraz WWE to na obecną chwilę wiem tylko o braku porozumienia w wykonaniu obu stron”.

» WWE SmackDown Superstar Big E, czyli wieloletni przyjaciel AJ Lee wyraził swoje zaskoczenie związane z wydaniem książki przez byłą WWE Divas Champion: