Tony Khan chwali pracę Darby Allina, Jay Lethal z nowym kontraktem w ROH, Lars Sullivan wyjawia powód odejścia z WWE

0

» Prezes All Elite Wrestling Tony Khan wystąpił gościnnie w Talk Is Jericho, czyli podcaście prowadzonym przez Chrisa Jericho. Tony omówił push, jaki w ciągu kilku ostatnich miesięcy otrzymał TNT Champion Darby Allin tworząc niesamowite widowiska:

Darby pracował z Serpentico podczas jednego z tych wczesnych darków w trakcie pandemii. Kolejny facet, o którym możemy powiedzieć, że jest wspaniały. Serpentico i Darby stworzyli wspaniałe widowisko. To był świetny mecz. Bardzo mi się podobało, jednak nie było to dokładnie tym, czego szukałem. W momencie pandemii świat wywrócił się o 180 stopni, więc zdecydowaliśmy skorzystać z usług Allina, co było strzałem w dziesiątkę. Zacząłem sobie zdawać sprawę z tego, że chcemy wprowadzenia kolejnych przeciwników. Pomyślałem, że Will Hobbs będzie doskonałym rywalem. Uwielbiałem jego występy w Dark. Darby dał mi wszystko, więc chce mu się odwdzięczyć.

» Federacja Ring of Honor opublikowała oświadczenie dotyczące przedłużenia współpracy z obecnym ROH World Tag Team Championem Jay’em Lethalem. Wspomniany wrestler w firmie zadebiutował jako nastolatek w 2003 roku pracując w niej przez 3 lata. W 2006 roku swoją przygodę z wrestlingiem związał z innymi organizacjami, ale po 5 latach zdecydował się na powrót do ROH. Od 2011 roku do dnia dzisiejszego pracuje w wspomnianej organizacji i jest jedynym wrestlerem, który posiadał wszystkie trzy tytuły singlowe ROH, a także ROH World Title i ROH World Television Title.

Oprócz Jaya z ROH współpracę przedłużyli The Bouncers (Beer City Bruiser oraz Brawler Milonas).

ZOBACZ TAKŻE >>>> AEW BEACH BREAK 2021: Wyniki

» Lars Sullivan nie był zainteresowany udziałem w tapingach WWE, które przez długi czas były nagrywane. Portal PWInsider ujawnił, że Sullivan został zwolniony przez WWE na początku stycznia bieżącego roku. Dave Meltzer zauważył, że dyrektor generalny WWE naciskał na promowanie Larsa, ale z biegiem czasu sytuacja wrestlera się zmieniła. Nie wiadomo, kiedy został zwolniony, gdyż w październiku i listopadzie pracowano nad nową fabułą z jego udziałem. Swój ostatni pojedynek w telewizji stoczył 23 października na SmackDown, gdzie pokonał Chada Gable’a. Pod koniec listopada WWE emitowało materiały promujące powrót Sullivana, ale jak wiemy do tego nie doszło. Lars w rozmowie z Fightful Select potwierdził odejście z firmy jednocześnie wyrażając zaskoczenie faktem, iż WWE nie poinformowało o tym wcześniej. Lars wspomniał, że zakończył pracę z pro wrestlingiem po udanej walce z problemami lękowymi, przez które miał problem z jedzeniem, ze snem, a w ubiegłym roku stracił ojca, więc nie miał lekko w trakcie swojej kariery.

Prawdopodobnie zakończyłem swoją przygodę wrestlingiem. Biorę odpowiedzialność za kwestie, które doprowadziły do mojego odejścia. Niektóre działania były idiotyczne i zachowywałem się nieco egoistycznie. Mimo wszystko jestem wdzięczny za doświadczenie jakie zdobyłem pracując dla WWE. Byłem dobrze traktowany zarówno przez wrestlerów, jak i osoby pracujące w biurze.