AEW BEACH BREAK 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Rozpoczynamy Beach Break.

#1 contender Battle Royal match o AEW Tag team championship 

Podczas walki zainterweniowali mistrzowie IMPACT. Wyeliminowali oni swojego rywala z No Surrender. Na ich nieszczęście chwilę później został wyeliminowany ostatni z braci Young Bucks.

Zwycięzcy – Chris Jericho & MJF

Po walce Sammy Guevara ( wyrzucony z ringu przez Chrisa Jericho) wyszedł zniesmaczony z areny.

Tuż przed wywiadem z Allinem i Stingiem dowiedzieliśmy się, że Darby Allin będzie bronił mistrzostwo TNT z Joey Janelą.
Od razu po tym przerwał mu team Taz. Nie weszli oni na arenę, gdyż zostali z niej zbanowani, ale będą za tydzień w ringu kiedy Darby będzie bronił mistrzostwo TNT. Sting również tam będzie, który chce mieć pewność, że będzie to Singles match bez interferencji.

Już po promie podsumowującą rywalizację Thunder Rosy z Dr. Britt Baker D.M.D nadszedł czas na walkę między nimi.

Singles match

Dr. Britt Baker D.M.D/ with Rebel Vs.  Thunder Rosa

Zwyciężczyni – Dr. Britt Baker D.M.D
Walka zajęła około 14 minut. Britt wygrała z dużą pomocą swojej menadżerki.

Tag team match
Adam Page & Matt Hardy Vs. CHAOS project

Zwycięzcy – Adam Page & Matt Hardy

16 zawodniczek zostało zapowiedziane do AEW eliminator tournament. 8 w drabince japońskiej i 8 w USA. Co ciekawe, Riho zalicza się do tej drugiej.

Chris i MJF celebrują swoje zwycięstwo. Nie potrwało to jednak długo, gdyż Sammy Guevara ponownie zaczął zastanawiać się czy faktycznie każdy z nich jest po tej samej stronie. Chris próbował porozmawiać z Sammy’m. W tym samym czasie to samo chciał zrobić Maxwell z resztą zawodników Inner Circle. Nie wiemy jednak czego dotyczyła rozmowa, gdyż Wardlow wygonił kamerzystę z pokoju.

Nadszedł czas na pierwszy w historii AEW ślub. Kilka cytatów z pewnością było komediowych, ale najważniejsze stało się już po nim. Miro spodziewał się Orange’a w prezencie, więc zaatakował go. Na jego nieszczęście zaczepił się i nie był w stanie poradzić sobie z tym. Wykorzystał to Taylor, który zaatakował nowożeńca. Po chwili z tortu wyskoczył Cassidy, który pomógł Chuckowi.

Lumberjack match 

Lance Archer Vs. Eddie Kingston

Zwycięzca – Lance Archer

Po walce przyszło nagranie od FTR. Byli oni zdenerwowani swoim zbanowaniem z Battle Royal. Powiedzieli, że nie są złymi ludźmi, ale czasem muszą myśleć jak oni. Okazało się, iż porwali Marko Stunta.

Już za tydzień oprócz wyżej wspomnianej walki o pas TNT zobaczymy także walkę The Acclaimed Vs. Chris Jericho & MJF oraz Cody Rhodes, Lee Johnson Vs. Peter Avalon, Cezar Bononi. 3 marca na Dynamite zobaczymy mixed tag match między Cody’m I Red Velvet Vs. Cargill & Shaq.

Six Man tag team match 

Kenny Omega & Good Brothers Vs. Jon Moxley, PAC & Rey Fenix

Zwycięzcy – Kenny Omega & Good Brothers

Luke Gallows przypiął Fenixa. Po walce panowie starali się zaatakować jeszcze przypiętego, ale z pomocą przybył mu Lance Archer. Kiedy w ringu został już tylko Jon Moxley i Kenny Omega pojawił się …. KENTA( pretendent do IWGP United States championship). Wykonał Go to Sleep I tym kończymy Dynamite.