AEW Dynamite 30 Września 2020: Wyniki

Rozpoczynamy AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Już za 2 tygodnie Lance Archer zmierzy się z Jon’em Moxley o pas AEW.

Do stołu komentatorskiego dołączył Taz.

Singles match 

Ricky Starks Vs Darby Allin

Zwycięzca– Darby Allin

Następnie na ringu zjawił się pierwszy w historii mistrz TNT. Cody podsumował, że jest tylko zawodnikiem, który przegrał w 3 minuty. Asami tej federacji mogą nazywać się tylko Hikaru Shida, Jon Moxley i Brodie Lee. Dasha zapytała czy Cody akceptuje Dog Collar match. The American nightmare powiedział, że nie zgadza się na walkę. Kiedy wyglądało, że Cody opuści arenę, wrócił na ring i powiedział, że akceptuje wyzwanie Brodie’go i zmierzą się oni już za tydzień. Następnie pojawił się Brodie Lee, który chciał zaatakować swojego przeciwinika. Kilkunastu zawodników starało się przerwać walkę co ostatecznie im się udało. W międzyczasie doszło jeszcze do walki pomiędzy żoną Cody’ego, a Anną Jay.

Na backstage’u Tony Schavione rozmawia z mistrzami drużynowymi. Tony zapytał o sytuację z zeszłego tygodnia z Best Friends. Wheeler odpowiedział, że Best Friends nie zasługuje na walkę o mistrzostwa drużynowe, w porównaniu do SCU. Dax Został zapytany o walkę z The Young Bucks. Ten odpowiedział, że mieli już oni swoją szansę, ale ją zmarnowali. Tony Schavione zapytał o rywali FTR na Full Gear. Ci wykonali Superkick.

SCU krótko powiedziało, że wygrają dzisiaj mistrzostwa drużynowe. Shawn Spears życzy im szczęścia.

AEW World tag team championship match

SCU Vs FTR

Zwycięzcy– FTR

Komentatorzy ogłosili 8 osobowy turniej, gdzie zwycięzca zmierzy się na Full Gear o AEW World championship. Pierwszymi nazwiskami w tym turnieju są Kenny Omega, Rey Fenix i Jungle Boy.

Singles match 

Chris Jericho/ with Inner Circle Vs Isiah Kassidy/ with Matt Hardy & Marq Quen

Zwycięzca– Chris Jericho

Po walce Inner Circle starało się zaatkować swoich rywali, jednak Matt i Marq wygonili Inner Circle z ringu.

Kip Sabian rozmawia z Miro na temat wieczoru kawalerskiego.

Na backstage’u Dasha rozmawia z Best Friends I Orange Cassidy’m. Szybko jednak pojawiło się FTR, które powiedziało, że nie ma nic złego w byciu komediowym midcarderem. Przez chwilę wydaje się, że dojdzie do bójki pomiędzy drużynami, ale mistrzowie ostatecznie odchodzą.

Singles match 

Orange Cassidy/ with Best Friends Vs 10/ with John Silver, 5, Colt Cabana

Zwycięzca– Orange Cassidy

Na backstage’u MJF I Wardlow wchodzą do szatni Chrisa Jericho. MJF rozdaje prezenty dla każdego z członków Inner Circle z wyjątkiem Guevary. Maxwell i Jericho rozmawiają o ich segmencie z 2019, kiedy to oboje wypytywali się, czy MJF ma dołączyć do Inner Circle. Następnie MJF i Wardlow opuścili szatnię, a Sammy Guevara nazwał go przegrywem. Chris zastopował go i powiedział, że może nim nie być.

Singles match 

Britt Baker Vs Red Velvet

Zwyciężczyni– Britt Baker

Już za tydzień:

Chris Jericho & Jake Hager Vs Chaos Project

Brian Cage (c) /with Taz Vs Will Hobbs (FTW Championship)

Singles match for the AEW World championship

Jon Moxley Vs The Butcher

Zwycięzca– Jon Moxley