AEW Dynamite 9 Września 2020: Wyniki

Rozpoczynamy dzisiejsze Dynamite od nagrania, na którym spotkali się MJF oraz Chris Jericho. Chris powiedział, że MOX go oszukał, ale nie ma to znaczenia, gdyż wie, że niedługo MJF będzie mistrzem AEW. Maxwell dodał, że to kryminał, że Chris przegrał 2 razy z Cassidy’m, ale nie ma to znaczenia, gdyż kiedyś Jericho Będzie mistrzem AEW. Komentatorami Dynamite są Tony Schavione, Jim Ross oraz Excalibur.

Tag team match 

Lucha Bros Vs Jurassic Express

Zwycięzcy– Jurassic Express

Otrzymaliśmy video od Jake’a Roberts’a oraz Lance’a Archer’a. Panowie szybko streścili, że według nich Moxley jest mistrzem zbyt długo i nie da rady przygotować się na Archer’a bo na końcu i tak każdy umiera.

Następnie na ringu pojawił się Matt Hardy. Podziękował on kibicom za wsparcie oraz za to, że są na arenie bo bez nich było tu pusto. Hardy przeprosił za to co stało się w sobotę. Matt powiedział, że teraz jego celem będzie dopuszczenie go do walk, potem bycie w rankingu oraz zdobycie jakiegoś mistrzostwa w AEW.

Singles match 

Orange Cassidy Vs Angelico

Zwycięzca– Orange Cassidy

Po walce Santana i Ortiz zaatkowali Orange’a. Nie trwało to jednak długo, gdyż szybko pojawiło się Best Friends. Chuck Taylor powiedział, że to musi się kiedyś skończyć i dostaniemy Parking lot match już za tydzień.

Następnie do ringu przyszli Kip Sabian oraz Penelope Ford. Kip przedstawił ,,Best man” I pojawił się zawodnik sceny niezależnej ( Puf). Kip powiedział, że ten jest najlepszy, a nie jest ,,Best man”. Następnie pojawił się Brian Pillman Jr. Ale kip dodał, że nie są oni nawet kolegami. Chwilę potem pojawił się Miro.

Nadszedł czas na wywiad z byłym mistrzem drużynowym. Adam Page powiedział, że Kenny miał rację. To Young Bucks powinno wygrać gauntlet match, a nie FTR.

Tag team match 

Inner Circle( Chris Jericho & Jake Hager) Vs Sonny Kiss & Joey Janela

Zwycięzcy– Inner Circle

MJF zaczął obwiniać całą swoją kampanię oraz Wardlowa za to, że przegrał w sobotę. Maxwell dodał, że powinien on go zwolnić i każdy zrobiłby to na jego miejscu. Jednak Maxwell powiedział, że jest on jego jedynym przyjacielem i teraz nadszedł czas na planowanie, na powrót na szczyt.

Następnie mieliśmy celebracje FTR. Panowie omawiali kilka drużyn z dywizji. Na samym końcu powiedzieli, że za tydzień zmierzą się z Jurassic Express, ale nie będzie to walka o mistrzostwa.

Potem pojawił się Ricky Starks umalowany i przebrany w strój Darby’ego Allin’a. Ten zaczął żartować z tego, że Darby dostał kontuzji na All Out.

Singles match 

Nyla Rose Vs Tay Conti

Zwyciężczyni– Nyla Rose

Kenny Omega w wywiadzie potwierdził, że wraca do solowych walk.

Singles match for the AEW TNT Championship

Brodie Lee Vs Dustin Rhodes

Zwycięzca– Brodie Lee