Stardom zapowiada 3 mistrzowskie walki na galę w Yokohamie

Turniej 5 Star Grand Prix 2020 trwa w najlepsze i czeka nas jeszcze kilka gal w drodze do finału – jednak Stardom już wybiega w przyszłość i zapowiedziało  październikowe show w Yokohamie. Gala odbędzie się w słynnej arenie Budokan 3 października. Przedwczoraj na YouTube’owym kanale Stardom, odbyła się konferencja, podczas której oficjalnie zatwierdzono 3 główne pojedynki – w każdym z nich na szali znajdzie się pas.

Powyżej macie link do konferencji. W jej trakcie działo się dosyć sporo, bo oprócz zapowiedzi walk i krótkich pogawędek zawodniczek, doszło do dość komicznej i zabawnej sytuacji pomiędzy Giulią i Tam Nakano – dosłownie się “POSYPAŁO”.

Karta gali wygląda następująco: 

High Speed Championship Match

AZM vs Starlight Kid

AZM to najmłodsza mistrzyni w Stardom – ma zaledwie 17 lat. Jej title reign trwa już od dłuższego czasu i wydaje się, że mistrzostwo High Speed jest dla niej przepustką do przejścia wyżej w hierarchii. Starlight Kid staje przed szansą na odebranie mistrzostwa z rąk swojej młodszej koleżanki – dziewczyny w przeszłości walczyły ze sobą, jeszcze za czasów, gdy zaczynały swoją przygodę z wrestlingiem.

Wonder of Stardom Championship

Giulia vs Tam Nakano

Giulia i Tam Nakano urozmaicają swoją rywalizację do granic możliwości – jak dla mnie, jest to najlepszy storyline jaki widziałem w Stardom. Z zaciętego feudu przeszły do komicznych segmentów i dogryzania sobie na Twitterze. To, co wydarzyło się podczas minionej konferencji, bardzo mnie rozbawiło i pokazało, że dziewczyny chcą wycisnąć z tego story, ile tylko się da. Zawalczą po raz trzeci, bo wcześniej czeka je pojedynek w ramach 5 Star Grand Prix.

World of Stardom Championship Match

Mayu Iwatani vs Syuri

Cieszy mnie, że Syuri otrzymała szansę i zmierzy się z Mayu w walce o mistrzostwo. Niezwykle silna dziewczyna, która już wielokrotnie udowadniała, że zasługuje na więcej – w końcu dobiła się swojej szansy. Jej rywalka to Mayu Iwatani, czyli największa gwiazda Stardom i przy okazji weteranka, bo tak można już ją nazywać, mimo że ma dopiero 27 lat. Nie należy się spodziewać zmiany mistrzyni, aczkolwiek pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco.