WWE ogłosiło walkę na 205 Live, Tony Khan o procedurze powrotu fanów na gale, Kto jest wymarzonym przeciwnikiem Ricky’ego Starksa?

» WWE.com ogłosiło walkę Oney Lorcan & Danny Burch vs Legado del Fantasma na nadchodzący odcinek 205 Live. W epizodzie z zeszłego tygodnia, Legado del Fantasma zaatakowali Lorcana i Burcha za pomocą stalowych krzeseł podczas ich walki z Ever-Rise. NXT Cruiserweight Champion Santos Escobar, Joaquin Wilde oraz Raul Mendoza zaatakowali również Ever-Rise i zakleili ich oczy i usta taśmą. Najnowsze 205 Live zostanie wyemitowane na WWE Network tuż po zakończeniu dzisiejszego SmackDown.

» Prezes AEW Tony Khan w rozmowie z The Wrestling Inc. Daily wyznał w jaki sposób przygotowywali się do powrotu fanów na swoje gale. Powiedział, że spędzili nad tym kilka ostatnich miesięcy i nim wznowili sprzedaż biletów, zaprosili na Dynamite kilku pracowników, sponsorów i miejscowych przyjaciół. Taka sytuacja miała miejsce kilka razy. Wszystkim tym osobom sprawdzano temperaturę, nakazano nosić maseczki i ogólnie procedura była taka sama jak obecnie, z fanami. Khan wyznał również, że specjalnie na te okazje zatrudnili więcej ochroniarzy, aby pilnowali, czy wszystkie osoby na trybunach przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

» Ricky Starks odbył niedawno Q&A z fanami. Na pytanie o wymarzonego przeciwnika odpowiedział następująco:

“Zdecydowanie chcę ponownie pracować z Moxley’em w singlowym formacie. Zdecydowanie chcę również pracować z Jungle Boy’em. Ci dwaj przychodzą mi do głowy. Jeśli chodzi o pracę z kimś kogo nie ma jeszcze w rosterze, jest to trudne. Musiałbym powiedzieć, że to Rey Mysterio. Byłby z tego dobry materiał.”