Mustafa Ali odpowiada fanowi z Twittera, Oglądalność SmackDown, Rowan o All Elite Wrestling i nie tylko

» Po raz ostatni widzieliśmy Mustafę Ali w WWE TV 13 grudnia podczas epizodu SmackDown. Wówczas wraz z Shortym G przegrali z The Revival. Od tamtego momentu Ali zaczął pracować w Dark Matchach, a ostatnią walkę stoczył 7 lutego. Pewna osoba na Twitterze napisała, w stosunku do Ali’ego, że musi być miło mieć najłatwiejszą pracę w WWE odkąd przestał pojawiać się w telewizji. Zawodnik odpisał mu w następujący sposób:

“Tak, gościu. Naprawdę miło jest być w świetnej formie i chcieć wykorzystać ekspozycję, aby wnieść światło do poważnych tematów, ale zamiast tego zmuszony być z boku z przyczyn niezależnych od ciebie. Naprawdę miło, że nie wolno mi robić tego czego jesteś pasjonatem.”

Spekuluje się, że Ali może być tajemniczym hakerem, który od dłuższego czasu pojawia się na SmackDown.

» Według Showbuzz Daily, piątkowy odcinek SmackDown przyciągnął przed ekrany telewizorów średnio 1,935 miliona widzów. Przypomnijmy, że epizod niebieskiego brandu z zeszłego tygodnia miał oglądalność 2,170 miliona widzów.

» Była gwiazda WWE Rowan gościł ostatnio w “The Lewis Nicholls Show”. Na pytanie dziennikarza, czy był rozczarowany tym, kiedy dowiedział się co ma być w jego klatce, odpowiedział śmiejąc się: “Odmowa zeznań”. Rowan wypowiedział się także o ewentualnym zakontraktowaniu z All Elite Wrestling, gdzie występuje m.in. jego były tag team partner Brodie Lee:

“Nie miałem żadnych rozmów. Nadal mam 90-dniową klauzulę o zakazie występowania. Ale jeśli chodzi o coś takiego, tak, byłoby wspaniale móc pokazać swoje talenty na poziomie krajowym, ponieważ mają kontrakt z TNT i są tam świetnie przedstawiani. Mają wielu naprawdę dobrych gości.”

A, Wy widzielibyście Rowana w AEW? Piszcie w komentarzach! 😉