SPOILER! Kolejny pojedynek zapowiedziany na WWE Crown Jewel, Tony Khan reaguje na zaczepkę prezesa WWE

» Podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW odbył się tag team match z udziałem Sheltona Benjamina i Cedrica Alexandera. Ich przeciwnikami byli Ali oraz Mansoor.

Ali oraz Mansoor musieli uznać wyższość swoich przeciwników, co doprowadziło do rozpadu tag teamu. Kevin Patrick na zapleczu próbował przeprowadzić krótki wywiad z Mansoorem, ale wrestler został zaatakowany przez swojego dawnego tag team partnera. Z tego powodu oficjele WWE zatwierdzili kolejny pojedynek na WWE Crown Jewel w Riyadh. Wspomniana dwójka stanie ze sobą na jednym ringu w Arabii Saudyjskiej rywalizując o miano najlepszego cruisera.

Mansoor wyzywam Cię do pojedynku na Crown Jewel, ponieważ kiedy Cię pokonam i zawstydzę przed twoimi przyjaciółmi, rodziną i rodakami, poznasz ból i wstyd, z którym żyję każdego dnia. Doświadczysz tego, a potem dowiesz się, co próbowałem Ci przekazać od pierwszego dnia – powiedział Mustafa Ali.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Monday Night RAW 11 października 2021: Raport

» W drugiej połowie 2021 roku prezes WWE Vince McMahon stwierdził, że nie postrzega AEW w taki sam sposób, jak kiedyś WCW.

Nie uważam ich za konkurencję w taki sposób, w jaki spoglądałem w kierunku WCW. Nie wiem, jakie są ich inwestycje, jeśli chodzi o talenty.

Prezes AEW Tony Khan udzielił wywiadu dla DAZN, w którym odniósł się do komentarza McMahona.

Czy postrzegają nas jako rywali lub konkurencję? Mówią, że nie, ale słyszałem, że programy AEW są stale monitorowane, więc traktuję to jako komplement. Jeśli obserwują nas, próbując prowadzić własny program -powiedział Khan. Podziwiam ich również za próbę prowadzenia własnego programu w trakcie oglądania innego produktu. Włożyłem wszystko w produkcję naszych programów, więc nie ma mowy, abym oglądał coś innego. Wchodzimy w kolejną złotą erę profesjonalnego wrestlingu – zaznaczył Tony Khan.