Tony Schiavone o pozyskaniu Daniela Bryana i Samoa Joe, Jim Ross: Vince McMahon chciał sprowadzić tę gwiazdę WCW, Była gwiazda WWE zmieniła dyscyplinę?

» Tony Schiavone podczas AEW Dynamite: Blood and Guts Post Show odpowiedział na masę pytań od fanów. Na pytanie czy AEW ma w planach podpisanie umowy z Danielem Bryanem i Samoa Joe, stwierdził:

Wiesz co? Gdybyśmy mogli, może byśmy to zrobili. Ale my ich nie bukujemy, prawda?

Podczas pojedynku Blood and Guts, Shawn Spears uderzył Sammy’ego Guevarę w głowę stalowym krzesłem. Schiavone został zapytany czy AEW zezwoli na takie ciosy w przyszłości.

Nie wiem, czy to oznacza powrót. Widzieliśmy kilka dość mocnych  uderzeń. Jestem pewien, że przyjrzą się temu i dokonają ponownej oceny.

Schiavone został również zapytany o wprowadzenie przez AEW Trios Championship, Dark Championship oraz Hardcore Championship. Nie wykluczył żadnych możliwości. Jednocześnie stwierdził, że na razie nie ma pomysłu aby wprowadzić tytuł Stanów Zjednoczonych.

Bardzo w to wątpię, bo zbyt wiele mistrzostw nie ma sensu. Jeśli tak się stanie, to dopiero za kilka lat.

» Jim Ross wypowiedział się w najnowszym odcinku Grilling JR na temat zakupu WCW przez WWE w 2001 roku i potencjalnych talentów, które mogły przejść do federacji. Jednym z bardziej znaczących nazwisk w WCW w tym czasie był Rey Mysterio. Ross powiedział, że gdy był szefem działu „Talent Relations”, to prowadził rozmowy z Mysterio i właściwie powiedział mu, żeby siedział w domu i przeczekał swój kontrakt. Luchador dowiedział się, że gdy jego kontrakt z WCW wygaśnie, WWE go zatrudni.

Dostawał większe wynagrodzenie w WCW, niż ja mogłem mu zaoferować. Długo rozmawialiśmy, przyszedł do mnie. Powiedziałem mu „Zamierzam podpisać z Tobą kontrakt i będę płacił Ci uczciwie, a ty będziesz zarabiał o wiele więcej, niż ci gwarantuję. Za rok nie będzie to nawet istotna rozmowa.”
Ale, oczywiście, jak ma mi uwierzyć? Rey nigdy wcześniej ze mną nie pracował. Byłem bardzo szczery w tej kwestii.

Wraz z zakupem WCW, talenty takie jak Sting, Eddie Guerrero, Ric Flair, Hulk Hogan, Scott Hall, Kevin Nash i Goldberg były dostępne. Ross wyjawił kim najbardziej zainteresowany był Vince McMahon.

Był bardzo zainteresowany Goldbergiem. Nie wydaje mi się, żeby nie był zainteresowany którąś z tych gwiazd jak Flair, Hogan, Sting, Nash, Scott Hall. Po prostu w niektórych był bardziej zaangażowany niż w innych.
Jeśli miałbym powiedzieć o jednym facecie, na którym mi zależało, byłby to Sting, a następnie Goldberg, dla Vince’a był to Goldberg, a później Sting.

» W środę Kalisto opublikował krótki filmik, na którym widać go w rękawicach bokserskich. Przedstawiony został jako Samuray Del Sol. Wygląda na to, że były mistrz Stanów Zjednoczonych zadebiutuje w nowej dyscyplinie. Warto zaznaczyć, że Kalisto otagował Triller Fight Club w swoim Tweecie. Triller to firma zajmująca się sportami walki, która w kwietniu promowała walkę Jake Paul vs. Ben Askren. Komentator Trillera Ray Flores powiedział ostatnio Wrestling Inc, że federacja byłaby otwarta na przyszłą walkę CM Punka.