WWE NXT UK 6 maja 2021: Wyniki

NXT UK po raz kolejny w BT Sport Studios. Na tym odcinku zobaczymy m.in main event, który będzie jednocześnie rewanżem, w którym Amir Jordan będzie chciał się zemścić na Kennym Williamsie w stypulacji No DQ, a stawką tego starcia jest odejście z NXT UK.

MATCH #1
Ilya Dragunov vs Dave Mastiff

Zwycięzca: Ilya Dragunov poprzez referee stoppage

Ilya Dragunov siedział na plecach Mastiffa, wyprowadzając jednocześnie ciosy łokciem, co spowodowało rozbicie nosa i krwotok z niego. Sędzia zakończył walkę.

Na backstage’u Sid Scala rozmawia z Kennym Williamsem. Sid upewnia się, czy Kenny na pewno chce, żeby walka miała tak ryzykowną stypulację jak Loser Leaves NXT UK.

Ilya Dragunov na backstage’u zostaje zapytany o to co się stało w ringu. Ilya mówi, że Dave chciał mu pomóc, ale brak samokontroli ze strony Rosjanina jest zbyt silny i są tego konsekwencje. Ilya mówi, że musi się to wreszcie zmienić.

Mark Coffey z Wolfgangiem robią żonglerki. Zostają zapytani o ich reżim treningowy. Rampage przynosi im piłkę. Brown pyta się o to gdzie jest Joe, ponieważ mówił, że kiedy będzie gotowy to i Joe będzie. Wolfgang proponuje mu walkę. Rampage akceptuje.

Czas na kolejny odcinek Supernova Sessions, a jego gościem jest Nathan Frazer. Noam mówi, że go nie rozpoznaje i nie ma przygotowanych żadnych pytań. Noam pyta się o to co innego jest teraz w Nathanie Frazerze niż było. Nathan mówi, że imię Ben Carter używał po to, aby jego rodzice nie dowiedzieli się o tym, że był prowrestlerem. Noam się z niego śmieje. Równiez kiedy wybrał się do collegu w USA i grał w piłkę nożną nie chciał aby jego trener dowiedział się o jego karierze wrestlerskiej. Teraz jest w WWE, więc nie musi się ukrywać. Noam pyta się dlaczego Nathan trafił do NXT UK. Mówi, że chciał on nauczyć się tego typowego brytyjskiego stylu wrestlingu i chciał połączyć jego styl wrestlingu i brytyjski styl w jedno. Noam chce zakończyć show, ale Sha mówi, że ma jeszcze jedno pytanie. Pyta się kim Nathan myśli, że jest. Sha jest wściekły na to, że każdy wychwala Nathana za to jaki on jest wściekły, a ten wychwala się, że jest Brytyjczykiem i ma flagę UK na swoim titantronie, mimo że nie jest prawdziwym brytyjskim wrestlerem. Sha mówi, że Nathan nie wytrzymałby z prawdziwym brytyjskim wrestlerem i że jest on kucykiem, który zna tylko jedną sztuczkę. Noam mówi, że on jest mistrzem brytyjskiego wrestlingu i Nathan powinien się od niego uczyć. Noam insynuuje, że w zasadach Heritage Cup Nathan nie dałby sobie rady z mistrzem. Nathan pyta się, czy to jest wyzwanie, bo jeśli tak to jest on gotowy. Sha akceptuje za Noama i w przyszłym tygodniu zobaczymy walkę Noam Dar vs Nathan Frazer na zasadach Heritage Cup.

Amir Jordan zostaje zapytany przez Sida Scalę o to, czy na pewno chce walki o odejście z NXT UK. Amir mówi, że jest pewny tego.

Dostajemy kolejny filmik z przedstawieniem nowej grupy Subculture.

A-Kid i Tyler Bate analizują ich poprzednie walki. Obaj zauważyli, że A-Kid nie mógł wygrać pierwszej walki przez brak doświadczenia i siły mentalnej.

MATCH #2
Saxon Huxley vs Trent Seven

Zwycięzca: Trent Seven

W trakcie walki na titantronie pojawił się Sam Gradwell, który rozproszył Trenta Sevena, co prawie doprowadziło do zwycięstwa Huxleya. Seven wykonał Lariat i zakończył walkę.

Na backstage’u widzimy sędziów wbiegających do jakiegoś pokoju. Okazuje się, że Amale zaatakowała Xia Brookside. Przypomnijmy, że za tydzień odbędzie się Gauntlet Match, w którym Xia ma wziąć udział.

MAIN EVENT
Kenny Williams vs Amir Jordan – No DQ Loser Leaves NXT UK Match

Zwycięzca: Kenny Williams

Po walce Amir w smutku wychodzi z ringu rozumiejąc, że jego kariera w NXT UK dobiegła końca.