Paul Heyman: Niechętnie współpracowałem z Romanem Reignsem, New Japan Pro Wrestling odwołuje Wrestle Grand Slam Yokohama i Tokio Dome!

» W rozmowie z Sports Illustrated, Paul Heyman ujawnił, że wahał się co do partnerstwa z kimkolwiek w telewizji WWE ze względu na pracę, jaką wykonał z Lesnarem.

Nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo niechętnie podchodziłem do robienia czegokolwiek w tej branży po tych ośmiu latach, nie mówiąc już o 18 latach, które spędziłem razem z Brockiem Lesnarem.
Spójrzcie na nasze osiągnięcia: 500 dni w roli mistrza, wielokrotne mistrzostwa świata, największe, najbardziej historyczne zwycięstwo w historii rozrywki sportowej [Przerwanie streaku The Undertakera]. Były bardzo małe szanse, że kiedykolwiek wrócę na ekran.

Jednakże legendarny menedżer nie mógł przejść obojętnie obok takiego zawodnika jak Roman Reigns.

Jedyną przynętą, która mogła mnie skusić do podjęcia próby osiągnięcia tak niemożliwego celu, [ponowne zjawienie się przed  kamerą], było zrobienie tego z kimś, kto żyłby w pogoni za osiągnięciem tej niemożliwości, a tym kimś jest Roman Reigns.
I właśnie dlatego ktoś, dlatego każdy i dlatego wszyscy powinni oglądać Romana Reignsa. W każdej chwili, gdy jest w kadrze, jesteś świadkiem największej kariery w historii sportu i rozrywki.

Heyman jest przekonany, że “The Tribal Chief” będzie najlepszym w historii

Oglądaj dalej, bo to nie jest wieczne. To rzadka okazja, a ta trwa tylko tak długo, jak Roman Reigns uzna, że powinna trwać. Jest to praca, która nie ma sobie równych, jest to siła napędowa, wizja, marzenie, pragnienie, chęć i tęsknota.
Nasz cel jest jasny. ‘Stone Cold’ Steve Austin, The Rock, The Undertaker, Shawn Michaels i Bruno Sammartino – zbierz ich wszystkich razem i nie będą w stanie osiągnąć poziomu, który osiągnie Roman Reigns.

Spekuluje się, że WWE robi wszystko, aby Roman Reigns zmierzył się z The Rockiem na WrestleManii.

» NJPW ogłosiło dzisiaj, że pokazy Wrestle Grand Slam w Yokohamie i występy w Tokyo Dome zostały odwołane. Pierwotnie pokazy zaplanowane były odpowiednio na 15 i 29 maja. Decyzja została podjęta po tym, jak japoński rząd ogłosił przedłużenie stanu wyjątkowego obowiązującego obecnie w Tokio. Stan wyjątkowy został przedłużony o trzy tygodnie, do końca maja. W swoim komunikacie NJPW przeprosiło za tę wiadomość i zapowiedziało, że nowe daty zostaną wkrótce ogłoszone. Na początku tego tygodnia, NJPW ogłosiło, że dwóch wrestlerów otrzymało pozytywne testy na obecność wirusa COVID-19.