Dlaczego Roman Reigns nie wystąpi w Elimination Chamber matchu?, WWE oskarżone o tuszowanie molestowania nieletnich!, Eric Bischoff chciał zatrudnić Jima Rossa w TNA

» Elimination Chamber będzie miało w tym roku zupełnie inną formułę. Zwycięzca SmackDown Chamber matchu zostanie #1 contender, a swój title shot dostanie w dalszej części nocy. Ta luka sprawi, że Roman Reigns będzie mógł wystąpić na Elimination Chamber, ale nie wystąpi w Elimination Chamber matchu. Początkowo starcie Elimination Chamber miało być pojedynkiem o pas Universal, ale WWEwycofało się z tego pomysłu. Ringside News już wcześniej informowało o zakulisowym pociągnięciu Romana Reignsa w federacji. Jest niezwykle wpływowy, jeśli chodzi o kierunek jego twórczości. Gdy zapytali dlaczego Reigns nie jest w Elimination Chamber matchu odpowiedziano, że “Nie chcieli go w tym pojedynku. Nie ma szans”. Elimination Chamber match to brutalny pojedynek. Usunięto metalowe kraty i zastąpiono je wyściółką, ale walka nadal jest niesamowicie ciężka dla gwiazd. Powiedziano: “Każdy doznaje kontuzji w pojedynku, który ludzie oglądają tylko po to, by zobaczyć kontuzje”. Roman Reigns bardzo dobrze mógł chcieć uniknąć tej sytuacji. Daniel Bryan żartował nawet z Paulem Heymanem o tym, że załatwił Romanowi Reignsowi “kontrakt z Brockiem Lesnarem”. Jego umowa nie jest aż tak bardzo part-time, ale ma niesamowicie potężne wpływy za kulisami.

» WWE było świadkiem wielu kontrowersji i skandali, które przetoczyły się przez federację. Afera z Ring Boyem z 1992 roku jest jedną z najmroczniejszych w historii biznesu, która w większości została zamieciona pod dywan. Urzędnicy WWF, w tym Director of Wrestling Operations Terry Garvin, ring announcer Mel Phillips, i Pat Patterson, zostali oskarżeni o nadużycia seksualne. O skandalu seksualnym mówiono również w programie The Phil Donahue Show, który możecie obejrzeć poniżej. Tom Cole, oskarżyciel w tym skandalu, niedawno popełnił samobójstwo. Jego brat wysłał wtedy pogardliwego tweeta, w którym obwinia WWE za przedwczesną śmierć swojego rodzeństwa. Oskarżył firmę o wpuszczanie ludzi molestujących nieletnich i tuszowanie tego procederu.

Mój brat Tom popełnił samobójstwo kilka godzin temu. Vince Mc Mahon i jego żona Linda wpuścili lata temu do swoich firm molestatorów dziecięcych i zrobili wszystko, aby zatuszować to, co zrobili mojemu bratu. Mam nadzieję, że będziesz mógł spać spokojnie w nocy Vince. Nasza rodzina cierpi. Thank U

Dziennikarz David Bixenspan przedstawił nieco więcej jasności w tej sytuacji. W odpowiedzi na wiadomość od brata Toma Cole’a zatweetował, że Cole nigdy nie zmienił swojej historii o tym, co go spotkało.

Jak podał poniżej jego brat Lee, Tom Cole, 50, główny oskarżyciel w skandalu molestowania chłopców na ringach WWE, popełnił dziś w nocy samobójstwo. Będę miał dużo więcej do powiedzenia, ale to jest do dupy. Jeśli nie znasz jego historii, zacznij od mojego artykułu o BI z października. Coś, co powinienem wyjaśnić, bo mam przeczucie, że może się to pojawić: Tom Cole nigdy nie zmienił swojej historii. Owszem, były okresy, w których był bardziej wyrozumiały dla McMahonów/WWE. I tak, w miarę upływu czasu, publicznie coraz mniej jasno mówił o tym, co się stało. Ale nigdy nie zmienił swojej historii.

Pat Patterson, Terry Garvin i Mel Phillips zrezygnowali z pracy w WWE po tym skandalu. Patterson później wrócił do firmy. WWE wycięło z WWE Network tonę materiału filmowego z udziałem Mela Phillipsa.

» Eric Bischoff pracował w TNA jako producent wykonawczy i miał rolę na ekranie kilka dobrych lat temu.. W końcu rozstał się z firmą. Podczas wypowiedzi w swoim podcaście 83 Weeks, Eric Bischoff został zapytany przez Conrada Thompsona co sądzi o Mike’u Tenay’u i Tazie jako części zespołu komentatorskiego TNA. Bischoff zauważył, że ta dwójka zajmowała się tylko kolorowym komentarzem i brakowało relacji play-by-play z walk, co nie służyło produktowi.

Uwielbiałam ich obu z osobna, uważam, że obaj są niesamowicie utalentowani. Powiedziałem to już wcześniej, powiem to jeszcze raz i prawdopodobnie będę to powtarzał do dnia, w którym nie będę już mógł tego powiedzieć. Dwóch facetów robi kolor. Nie było play-by-play’a i myślę, że to nie służy produktowi.

Bischoff następnie mówił o tym, że chciał sprowadzić Jima Rossa do TNA jeszcze w 2011 roku. Wyjaśnił, dlaczego firma potrzebowała wtedy akurat jego.

Jest to jeden z powodów, dla których byłem kluczowy we wspieraniu Jima Rossa w przyjściu do TNA. To ja dostarczyłem Dixie Carter numer telefonu do Jima Rossa, żeby to rozkręcić. Wiedziałem, że potrzebujemy dobrego play-by-play’a z Tazem, aby dopełnić historię, dopełnić pakiet.

Jak wiadomo, ostatecznie Jim Ross nigdy nie trafił do TNA i pracował w WWE aż do swojego ostatecznego zwolnienia w 2013 roku.